Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ujjal fel lehet szakítani a...

Ujjal fel lehet szakítani a szűzhártyát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen:)
2010. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
fel
2010. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet...

Alapból nyúlik...

Bár, ha akkora ujjad van, mint amekkora egy f@sz, akkor elképzelhető...

2010. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. ez relatív mivel a "fasz" mérete viszonylag nagy intervallumban mozog... nekem volt barátnőm akinek elszakadt mikor "+újjaztam" ugyanakkor egyetértek veled vmien szinten mivel magának a nő báár ... á nemhiszem... de a kérdésből nem derül ki h. ki újjazott kit :P
2010. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

elvileg igen, de szerintem az enyem nem szakadt ki ettol.

nem masztiztam, de a baratom tobb honapig ujjazott mielott lefekudtunk volna, megis vereztem picit az elso alkalomnal.

2010. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
hát ha E.T- ujjaid vannako , akkor gondolkodj el azon hogy ember vagy-e vagy ufó :D
2010. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen fel lehet, bár inkább megrepeszteni tudod.
2010. jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én öszinte leszek mikor elsönek lefeküdtem egy férfival és elötte se utána nem véreztem...azt nem tudom, hogy miért nem?? talán én nem szüzen születtem?? ujjazni se elötte se utána én nem vagyok ennek a müfaknak a kedvelöje.
2010. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
még annyit söt még nem is fájt
2010. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Igen, fel lehet szakítani.

A lányok többségének rettentően kellemetlen lesz később, ha ujjal veszik el a szüzességét. Szerintem megalázó. (volt ilyen ismerősöm, Neki nagyon vacak volt). Egy ujj általában nem elég hozzá, de könnyű elképzelni, hogy a nagy hevületben mikre képes az emberfia. :)

2010. jan. 31. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!