Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kérjem meg a barátom...

Hogy kérjem meg a barátom hogy az első alkalomnál sötétbe csináljuk?

Figyelt kérdés
mert este nem igazán tudunk 1ütt lenni :///
2010. jan. 23. 00:45
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
hát az első nekem is úgy volt...sötétbe...de nem úgy indult, és engem zavart a fény... és megmondtam neki h nem kapcsolnád le a villanyt? és mondta hogy ha neked úgy jobb... :) és akkor csak egy kis lámpa volt felgyújtva... és annyira jó volt... nah meg ott volt a paplan :) de egy idő után nem gondolsz arra. én is paráztam, aztán azt vettem észre hogy a paplan meg a párnák a földön hevernek... :):D:D szóval nyugi szerintem, majd minden jön magától, és mondd meg neki ha valami nem jó, ne szorongj! :) nah aztán ird meg mi lett :D
2010. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

a szégyenlöséggel semmi baj.. szerintem. ez idövel ugyis meg fog változni...


a sötétben csunáljuk dologra meg csa anyt mondanék h mond meg neki. ezen semmi kivetnivalo nincs.. biztos megérti majd.

2010. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!