Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kérjem meg a barátom...

Hogy kérjem meg a barátom hogy az első alkalomnál sötétbe csináljuk?

Figyelt kérdés
mert este nem igazán tudunk 1ütt lenni :///
2010. jan. 23. 00:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
28%
Miért kell sötétben? Hány éves vagy, Te kis aranyos? :)
2010. jan. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
jobb szeretem énis a sötétet egyébként :) szégyenlősek a lányok, tudod???:P:P:P
2010. jan. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
És a következő alkalommal aztán csak úgy megy világosban? A szexualitáshoz hozzátartozik a látvány is.A sötétben csak, nagyon álszemérmes. A látvány is izgató, ha nem az akkor baj van.
2010. jan. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
A "szégyenlősség" gátolja a szexuáls örömöt.
2010. jan. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ez így van kicsit szégyenlős vagyok.de gondolom ez most van csak így. utána máshogy fogom látni a helyzetet.
2010. jan. 23. 00:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A nők többnyire jobban szeretik sötétben csinálni, mert nekik az érintés, a sejtelmesség izgató (és kevésbé is vannak általában kibékülve magukkal), a férfiak meg világosban, mert nekik a látvány.


Nincs ebben semmi, nem kell leszólni szegényt :)

2010. jan. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél zavart. Csak természetesen, így az ő dolgát sem keseríted meg. "Figyu, mi lenne ha bepróbálkoznánk a redőnnyel? Sokkal romantikusabb lenne, és szerintem első alkalommal jó lenne csak egymásra figyelni. Na?"

Én is ezen güriztem jó két hónapig, hogy jaj, csak ne világosban, meglát és huss, el is szalad(épp volt rajtam egy pár plusz kiló, és én 17 voltam), de nem úgy alakult, gondoltam ez van, ezt kell szeretni..és pozitívan csalódtam. Azt mondta, gyönyörű vagyok...Hú mondom, ha tetszek neki egy kis úszógumival is, gond nem lehet. Amúgy meg, nyugodtan mutasd meg neki magad. Mert nyilván az ok a sötétre az, hogy szégyenlős vagy. Akármilyen is vagy, legyél büszke, sokkal-sokkal jobb taktika, minthogy irulsz-pirulsz és takargatod magad. Ha te büszke vagy magadra, ő is az lesz rád. És ha egy későbbi kapcsolatoban esetleg kritizálnak bármiért, légy 'assertive' ahogy angolul mondanánk, öntudatos. 'Nekem így tetszik. Nem akért vagyok ilyen, hogy a te elvárásaid szerint nézzek ki és éljek. Ilyen vagyok, így kell szeretni.' És különben is, ha igazán szeret, nem fog neki gondot okozni a külső, és csak a belsőre fog figyelni. Az nem szeret igazán, és csak divatból jár veled, aki mikor levetkőzöl rád mutogat hogy 'Fúj, hájas a combod'. Azt hagyd ott, mert csak mutogatni valónak tart, és nem fogad el úgy, ahogy vagy, ráadásul nem is szeret.

Sok sikert, és bárhogy is nézz, ki, csak magabiztosan, légy büszke magadra! Hiszen egyedi vagy, senki sem néz ki ugyanúgy mint te. Egy egyedülállóan különleges lány vagy. És légy büszke rá!

2010. jan. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
húúú tényleg köszi mindenkinek! :) az utolsó 2 (Y) :)
2010. jan. 23. 01:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
az első nekemis sötétbe volt :P jobban átlehet élni a pillanatot ;) utána megszokja az ember a világost v félhomályt :)
2010. jan. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
"Hát oltsd le a villanyt géza, amikor bejössz a szobába, majd zárd be az ajtót!" :D
2010. jan. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!