Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem elfogadott, ha egy...

Miért nem elfogadott, ha egy lány nem (szerelmi) kapcsolatban veszti el a szüzességét? Miért lesz ettől egyből k. urva meg könnyűvérű?

Figyelt kérdés

úgy értem, mennyivel más az, ha valaki együtt van egy fiúval pár hónapja, ráfogja, hogy ő nagyon szerelmes és úgy fekszik le vele, mintha egy olyan fiúval történne az első, akit 'csak' kedvel és akivel vonzódnak egymáshoz? szerintem ez az egész várj az igazira dolog hülyeség és rég elavult. egyrészt akkor várhatnék életem végéig, másrészt meg attól még, hogy két ember 'szerelmes', ugyanúgy lehet szar az első, az nem ezen múlik, inkább a test-lelki érettségen meg a vágyon. miért baj, ha olyannal történik, akivel egyszerűen csak nagyon kívánjátok egymást? úgy érzem, ez az egész szüzesség elvesztése dolog túl van lihegve, sokkal fontosabbnak állítják be, mint amilyen fontos valójában és ezzel raknak gátlásokat a lányokba. nem kéne mindenhol azt nyomatni, hogy tartogasd magas a nagy Ő-nek meg annak, akit igazán szeretsz, mert emiatt lesznek görcsösek a fiatal lányok, hogy ez tényleg ennyire meghatározó dolog az életben. pedig nem, szerintem egyáltalán nem az határoz meg engem, hogy volt-e már bennem pénisz vagy nem. nem olyan nagy ügy az egész szex, mint amennyire ráparáztatnak.


MIELŐTT MÉG jönnének a kioktatók, természetesen nem azt mondom, hogy 14 évesen feküdj le az első utadba akadó szimpatikus fiúval, de miért kell elítélni, ha mondjuk huszonévesen (felkészülten) úgy fekszek le valakivel, hogy simán csak nagyon kívánjuk egymást és nem vagyunk szerelmesek meg semmi?



2014. okt. 1. 12:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ez max a 19 SZ-ben nem volt elfogadott ma már szerintem mindenki tesz rá.

Am meg magánügy kinek mi köze hozzá.

2014. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

"hogy két ember 'szerelmes', ugyanúgy lehet szar az első"


Ha két ember tényleg szerelmes, akkor kívánják egymást annyira ahhoz, és odafigyelnek annyira a másikra, meg a többi, hogy az kellemes legyen.

Senki nem mondta, hogy mindenki jól választ párt.


Azért nem jó kapcsolat nélkül, mert az csak egy kaland, utána lehet többet nem látja a srácot, vagy csak a haverja marad aztán később majd a nőjéről fog veled beszélgetni.

Egy ilyen férfival elveszíteni sok nő számára rossz élmény lehet utána, mivel az első nagyon sok mindent meghatároz.


Az meg, hogy a XXI. században élünk, az nem jelenti azt, hogy nincsenek erkölcsös emberek. Egy csomó vallásos ember van, akik csak házasság után szexelnek, még férfiak is.


Én kapcsolatban, szerelemben, vágyakozva, boldogan, etc. vesztettem el, nagy mély nyomot hagyott bennem, mai napig megőrülök érte annyira csodás volt. Most leszünk együtt 3. éve.


Kapcsolaton kívül el sem tudtam volna képzelni, hogy valaki hozzám nyúljon, vagy utána "végigsírtam volna az életem".

2014. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 kr3nos válasza:
Az a büdös kur-a, aki 1 kóláért megfekszik bárinek egy buliban... Ha kell én segítek a próblémádon, nem kérek érte sokat 5-7e Ft-ot, attól függően hogy nézel ki.
2014. okt. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nincs probléma, amin segíteni kéne, ez csak egy kérdés volt.
2014. okt. 3. 08:21
 15/18 anonim ***** válasza:
Dowd-nak igaza van.
2014. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a filmet, és megtudod, milyen következményei lehetnek érzelmileg, fizikailag...


-a-nimfomanias--1-resz


-a-nimfomanias--2-resz



keress rá a neten, itt a linket nem engedte beüzenni, ezért csak a címét hagytam meg

online kötőjel filmek pont hun van

2014. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi a linket! meg fogom nézni
2014. okt. 4. 16:55
 18/18 anonim ***** válasza:

A nimfomániás. Igen én is láttam, hát sok benne a dráma, de azok igazak sokszor a valóságot ábrázolják.

A tanúságot majd le fogod tudni vonni.

2014. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!