Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem elfogadott, ha egy...

Miért nem elfogadott, ha egy lány nem (szerelmi) kapcsolatban veszti el a szüzességét? Miért lesz ettől egyből k. urva meg könnyűvérű?

Figyelt kérdés

úgy értem, mennyivel más az, ha valaki együtt van egy fiúval pár hónapja, ráfogja, hogy ő nagyon szerelmes és úgy fekszik le vele, mintha egy olyan fiúval történne az első, akit 'csak' kedvel és akivel vonzódnak egymáshoz? szerintem ez az egész várj az igazira dolog hülyeség és rég elavult. egyrészt akkor várhatnék életem végéig, másrészt meg attól még, hogy két ember 'szerelmes', ugyanúgy lehet szar az első, az nem ezen múlik, inkább a test-lelki érettségen meg a vágyon. miért baj, ha olyannal történik, akivel egyszerűen csak nagyon kívánjátok egymást? úgy érzem, ez az egész szüzesség elvesztése dolog túl van lihegve, sokkal fontosabbnak állítják be, mint amilyen fontos valójában és ezzel raknak gátlásokat a lányokba. nem kéne mindenhol azt nyomatni, hogy tartogasd magas a nagy Ő-nek meg annak, akit igazán szeretsz, mert emiatt lesznek görcsösek a fiatal lányok, hogy ez tényleg ennyire meghatározó dolog az életben. pedig nem, szerintem egyáltalán nem az határoz meg engem, hogy volt-e már bennem pénisz vagy nem. nem olyan nagy ügy az egész szex, mint amennyire ráparáztatnak.


MIELŐTT MÉG jönnének a kioktatók, természetesen nem azt mondom, hogy 14 évesen feküdj le az első utadba akadó szimpatikus fiúval, de miért kell elítélni, ha mondjuk huszonévesen (felkészülten) úgy fekszek le valakivel, hogy simán csak nagyon kívánjuk egymást és nem vagyunk szerelmesek meg semmi?



2014. okt. 1. 12:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én soha egy büdös k**rva szóval nem mondtam, hogy nem fogadom el az ilyet...tőlem úgy veszíted el ahogy akarod.
2014. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy ki mit gondol...? Fogadjátok már el, úgysem lesz sosem olyan a világon, hogy csinálsz valamit és azt mindenki tök helyesnek fogja tartani és senkinek semmi baja nem lesz a dologgal. Meg te mindenkinek részletezed a szüzességed elvesztésének történetét?
2014. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

nekünk nem baj. Másrészt bemondatod a hiradóban, hogy mindenki ítélkezhessen???

Az emberek komoly része olyan mint a lépcsőház, sötét és korlátolt. Imádnak véleményt alkotni,bele ugatni,ítéletet mondani olyasmi felett amit a. nem gondoltak végig b. semmi közük hozzá.

Minek kell mások orrára kötni a nemi életedet? (akinek meg igen azt néz meg kicsoda és kész)

2014. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem az, hogy engem személy szerint ki ítél el, hanem hogy általánosságban a társadalom miért süti rá az ilyen lányokra, hogy ribik?
2014. okt. 1. 12:22
 5/18 Andizsuzsi válasza:

Huszonéves szüzekre nem szokta a társadalom azt mondani, hogy ribi.

Amúgy a társadalom honnan tudja, hogy ki mikor és kivel veszíti el?

2014. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Na ezaz, amíg nem tárod a társadalom elé, hogy mikor veszítetted el és kivel, meg hogy hogyan, addig nem vonatkozik rád. Én pl. 27 vagyok és látok utcán olyan 16-17 éveseket akiket simán felhúznék a farkamra, habár tudom, törvény előtt ez nem pedofília, a józan ész mégis azt diktálja, hogy helytelen, és ettől még pedofilnak bélyegeznének meg. De mivel nem tárom nyilvánosság elé, hogy ilyen kislányokkal dugnék (vagy talán dugok is???) így nem bélyegezhetnek pedofilnak ;)
2014. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azért senkit sem ítélnek el, ha így tesz. A baj az szokott lenni, hogy ezt az illető fennhangon meséli, mindenki orra alá dörgöli. Aki ezzel dicsekszik, azt azért én is lenézem.
2014. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt két olyan lány ismerősöm, akik tervezetten, szándékosan egyéjszakás kalandban veszítették el a szüzességüket (sajnos egyik sem velem:( ). Mindkettő azt mondta, nem volt semmilyen az ismeretlen sráccal a szex, de amikor később megismerkedett az "igazival", már egy parával kevesebbel ment bele a kapcsolatba, és az már tényleg jó élmény volt. Nem lett belőlük ribi, szép hosszú kapcsolataik voltak. Miért lenne ez elítélendő?
2014. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

#8-as, azért, mert a "parán" sokkal jobb nem úgy túllenni, hogy egy "semmi különös szex" volt, hanem szerelmesen, egymás fokozatos megismerésének örömével.


Sok csaj írta már azt itt is, hogy nem szerelemből vesztette el és utólag bánta, amikor megismerte a szerelmét, hogy ezt nem vele csinálta először.

2014. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

#10


"megismerte a szerelmét"


Elég ritka, hogy valakinek össz-vissz egy darab szerelme legyen élete során, ilyen alapon az összes komoly kapcsolatában is halogathatná a dolgot, mert mi van, ha megbánja, hogy ezzel, és nem a következő szerelmével veszítette el?


Amúgy aki megbánja utólag az meg is érdemli, akkor eleve minek ment bele ilyesmibe, nem olyan nehéz eldönteni, tényleg jó-e neki úgy a dolog vagy sem.

2014. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!