Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, ti érzitek, amikor egy...

Fiúk, ti érzitek, amikor egy lánynak elveszitek a szüzességét?

Figyelt kérdés
úgy értem, lehet-e érezni, hogy nagyon szűk és aztán hirtelen átszakad valami? milyen érzés? vagy ez a fiúknak fel sem tűnik? (a vért leszámítva természetesen)

2014. szept. 30. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
reccsen de akkorát mintha 3 kőműves zúgatott vna le az állványról szigetelés közben ;)
2014. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Fhú, ba_szki, a Spárban nem lehet érezni semmit a nagy tömegben...
2014. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%

Hirtelen átszakad valami?

Nem, ne haragudj, de ez egyáltalán nem ilyen. Semmilyen átszakadást, durranást nem érez senki.

Hosszú lenne elmagyarázni, szerintem tájékozódj még egy kicsit, aztán csak utána szexelj, mert ez elég durva.


Ha majd megtapasztalod röhögni fogsz saját magadon.


:D :D :D

2014. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

21:50


rajtad röhögök inkább meg azon, hogy mennyire okosnak és tapasztaltnak érzed magad. lány vagyok és már nem szűz, csak érdekel, hogy egy fiúnak feltűnik-e, hogy átszakadt a lány szűzhártyája.

2014. szept. 30. 21:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem annó azt az exemet, aki elvette a szüzességem, hogy ő érezte e ezt? Azt mondta kb úgy, hogy egy darabig volt ellenállás utána nem. Ezt nem értettem teljesen, de nem tudta jobban leírni. :D
2014. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"hogy mennyire okosnak és tapasztaltnak érzed magad"

Nem érzem magam semminek, téged néztelek hülyének.


Én is lány vagyok, de tudom, hogy a fiúk nem éreznek semmilyen átszakadást, mivel a szüzesség elvesztésének az csak egy szimbóluma, valakinek lovaglás közben szakad ki, de attól még ugyanúgy szűz, amint te is tudod.


Érzik, hogy szűk, hogy nehezen megy be, amit az utolsó hozzászóló írt, de semmi konkrét jelét semmilyen szakadásnak. Ha van is ilyen, én soha nem fogok vele találkozni olyan ritka.

2014. okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

16:25


akkor majd azután gyere vissza, hogy fiú leszel és elveszed valakinek a szüzességét. köszi. tudod mit jelent a FIÚK megszólítás? nem más lányok kioktatására vagyok kíváncsi.

2014. okt. 1. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Fiúk tapasztalatait tártam eléd. Nem fejből találtam ki ezeket.
2014. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
oké, a hangnem akkor sem volt indokolt szerintem.
2014. okt. 4. 11:36
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy lehet érezni. Nagyon szűk aztán hirtelen be csúszik. Ennyi!
2014. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!