Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy lány 13 évesen veszíti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok a barátnőm 13. Egy osztályba járunk.És mostanában csak ezek a téma,hogy kit hányszor és mikor ujjaztak meg,dugtak meg stb. Szerintetek normális,hogy egy 13 éves lány már nem szűz és ő erre büszke is? Mert szerintem a szex téma az csak is magánszféra,nem kéne kiteregetni...Vélemény?
2010. jan. 20. 18:18
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
57%
13 évesen Ő még az élettel sem lehet tisztában, meg egyáltalán semmivel, mivel még csak egy kislány! Szerintem még az "agya" fel sem fogja olyankor, hogy mit csinál és miért. Csak csinálja és kész, mert buta. Azt sem mondanám rá, hogy hülye liba, mert Ő simán egy nagyon hülye kislány...
2010. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
47%
Mivel vagy cigány, vagy az újgazdag szülei leszarják hogy kinyomtak egy gyereket, ezért neki úgyis tökmindegy, amúgyis még kis hülye, hogy megértse ezeket a dolgokat.
2010. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
47%
Szerintem nem normális dolog,hiszen még gyerek,hová fajúl a világ!!!
2010. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
taknyos me'g ,szo'val inkább baba'zz az jobban illik egy 13 éveshez
2010. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hogy lehet két év korkülönbség kettőtök között?xd
2010. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!