Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy lány 13 évesen veszíti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok a barátnőm 13. Egy osztályba járunk.És mostanában csak ezek a téma,hogy kit hányszor és mikor ujjaztak meg,dugtak meg stb. Szerintetek normális,hogy egy 13 éves lány már nem szűz és ő erre büszke is? Mert szerintem a szex téma az csak is magánszféra,nem kéne kiteregetni...Vélemény?
2010. jan. 20. 18:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem normális.
2010. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Kit érdekel, hogy normális-e? Csinálják nyugodtan, ő életük, nem az enyém. Hidegen hagy, ki hány évesen kefél, ha ez nekik jó, akkor csinálják, nincs megtiltva.
2010. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, beteges, hogy valaki 13évesen veszítse el a szüzességét. De úgyis megfogják bánni föleg, ha nem azzal feküdtek le akit szeretnek. Az már más kérdés, hogy mikor...
2010. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
2. -nak üzenem, hogy 14év alatt tilos
2010. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%
És ha csak kamuzik? Sok kiscsaj így akar vagánykodni....
2010. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés se normális, a válasz egyértelmű. De az ő életüket b*sszák el, nem az enyémet.
2010. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért kérdezed meg? Ezzel csak alkalmat adsz azoknak, akik azért járnak fel ide, hogy minden ilyet kiszúrhassanak és beszólogassanak...

Egyébként nem, nem normális hogy ilyen korán vesztette el, mert még fizikailag sem teljesen érett hozzá, nem hogy ésszel felfogja, mit tesz. Beszélni pedig arról beszélnek, amiről akarnak, nem hinném hogy bármilyen beszédtémát el kéne ítélni - ha őket ez érdekli, erről fognak beszélni.

2010. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy normális! Nem attól lesz valaki felnőtt mert büszke rá:D Pont ez a gyerekes dolog. 23/f
2010. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, ugyanakkor törvényellenes is.
2010. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%
sztem mindenki leszarja, hogy mikor veszted el. Attól nem leszel más ember, se jobb, se rosszabb. A dolog egyébként is magánügy, de nem csak orvosi, hanem pszichológiai szempontból sem kész egy 13 éves a szexre. Ekkor a test, sőt a lélek sem ezt akarja. A vágyak lehet megjelennek, de nem javasolt minden.
2010. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!