Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha egy 23 éves lány még...

Ciki ha egy 23 éves lány még szűz?

Figyelt kérdés
Eddig Jártam fiúkkal, de egyik sem vett komolyan, ezért nem is volt arra alkalom.
2014. szept. 14. 21:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
nem hiszem! sőt még izgalmasabb lehetsz a fiuknak! :)
2014. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Érdekem, hogy mennyi válaszoló becsül érte nálunk gimibe már az ciki volt, hogy 14évesen az vagyok most 20évesen már csak az igazit várom.
2014. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

és ha ciki mit csinálsz?


"Persze mivel a rendes fiuk luzerek a ti szemetekben."


ebben van igazság, az a nő aki manapság nem talál magának senkit, abban valami nagy hiba lehet.


"Rendes csaj mindig rosszfiut akar rendes fiú meg ribikbe botlik!Ezt dobja a gép!Rengeteg a magányos ember!"


ebben is van igazság. sok lány úgy akarja eladni magát, hogy teszi a jókislányt. sajnos sok tapsztlatlan fiú el is hiszi.


"6-os vagyok. Nem az volt a célom, hogy halomszámra kapjam a privátokat, neten nem szoktam ismerkedni."


meg sehol sem, ezért is maradtál egyedül. végül kilyukadunk oda, hogy csak az a nő marad egyedül 18 felett aki aszociális és irreális elvárásai vannak.

2014. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!