Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vérvételből kiderülhet,...

Vérvételből kiderülhet, hogyha valaki nem szűz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 11:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
jaja egyszerű kérdés egy egyszerű lánytól
2010. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

És a válasz a sok bunkótól. Ne haragudjatok, de ti sem úgy születtetek, hogy mindent tudtok. Neki nem adatott meg az a lehetőség, hogy valakivel megbeszélhesse. Ez az oldal erre van. Csak sajnos ellepte a sok bunkó tizenéves.


Bocsi a véleményért.

2010. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Inkább legyek bunkó mint tudatlan.
2010. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Illetve ez nem is tudás kérdése pont ez a lényeg. Én sem nyitok szaré hugyé új topikot hogy megkérdezzem, vajon más is két füllel születik?
2010. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen akik kiállnak mellettem :):) nagyon aranyosak

akik viszoknt ilyen büdös parasztok azok meg forduljanak fel

2010. jan. 19. 06:18
 16/18 anonim ***** válasza:

Csak azzal van bajom, aki nem gondolkodik és úgy kérdez... Minimális logikával rá lehetne jönni, hogy hülyeség...

Mondjuk első barátnőmet meg a tanárai etették, hogy amikor elviszik őket röntgenre, a felvételből kiderül, h ki nem szűz és azt kirúgják. Aztán amikor elkezdtem röhögni amikor sírt, még én voltam a hülye...

2010. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
édes istenem...:D lehet nyitok én is egy kérdést: más országokban is ilyen okosak az emberek?:D
2010. jan. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ajj te jó isten:D:D
2010. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!