Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire jellemző, hogy egy...

Mennyire jellemző, hogy egy pasi csak és kizárólag szűz nővel/lánnyal kezd, és teljesen kizáró ok, ha a nőnek már volt szexuális kapcsolata mással?

Figyelt kérdés

Ez nem önzőség? (Nem szűz pasikra gondolok, hanem akinek már van tapasztalata.)

Esetleg aki így gondolkodik, annak milyen logikus magyarázata van a hozzáállására?



2014. szept. 4. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem önzőség. Egy bizonyos kor felett már nem lehet ilyesmiket elvárni...
2014. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha már nem szűz a pasi akkor már önzőség. Nincs nekik logikus magyarázatuk.
2014. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Az első válaszát kiegészíteném annyival, hogy a mai világban ez a kor 12-13 év, tehát a kérdésben szereplő "pasi" és "nő" szavak eleve nem helytállóak itt. Gyerekekről beszélünk.
2014. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Hülyék mindig is lesznek, nem értem miért kell ezen fennakadni. Ha neki ez kell, hát kívánom hogy találja meg. Én máshogy gondolom, de nem is kéne olyan pasi aki a szüzességem látja a legnagyobb értékemnek...
2014. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ha ez így lenne, nem lenne tele a gyk olyan kérdésekkel, miszerint "szerintetek mennyire gáz, ha huszonX évesen még szűz vagyok?" (Pasik, nők vegyesen. Naponta több...)
2014. szept. 4. 11:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Mármint a 3-asnak írtam.
2014. szept. 4. 11:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Magyarázatuk van rá, de én személy szerint még nem hallottam ész érvekkel alátámasztható, logikus, és tényeken alapuló variációt. És én személy szerint nem tudok arról, hogy van is ilyen magyarázat.

Szóval inkább gondolom egyéni agyalmánynak ezt a szempontot, amivel főleg saját maga előtt zárja ki a lehetőségeket.


Mert ugye mi van ,ha előtte áll az igazi, a nagy Ő, de ő meg kikosarazza, mert nem szűz. Szóval a szűz hercegnőre várás tipikus esete ami vagy bejön, vagy (általában) nem.


Én amondó vagyok, hogy idővel rá fog jönni, hogy téved. Ha meg nem, azzal is csak magának árt, szóval lényegtelen. :)

2014. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semennyire! Jó persze van akinek ez a mániája, vagy a skalplistán dupla pontot ér a friss szűzpunci betörése, de én még nem találkoztam ezzel a jelenséggel számottevő mértékben...valamelyik női vagy tini magazinban olvastad...esetleg múlthéten erre jutottak a brit tudósok?
2014. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Dowd, a te válaszaid többnyire tetszenek, most is egyet értünk :D

Utolsó, ne menj ilyen messzire, leginkább itt olvastam ilyeneket. De ismeretségi körben is hallottam....

Tinimagazin meg kb 10 éve nem volt a kezemben :D

2014. szept. 4. 11:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy sok férfira lenne jellemző ez a hozzáállás.


Oka meg nyilván lehet sokféle, ha valakinél ez fontos szempont.


Szerintem lehet egyik ilyen egyfajta "időben kiterjesztett" birtokálási vágy, vagyis az a hozzáállás, hogy a nő nem annyira társa a férfinak, mint inkább egyfajta tulajdona, aminek az értéke sérül attól, hogy más már szerette testét-lelkét.


De ami nekem ilyenkor női fejjel először eszembe jut lehetséges okként, az sokkal inkább az alacsony szexuális önbizalom.


Ha belegondolsz, egy szűz lánynak abszolút nincs összehasonlítási alapja, zéró tapasztalattal kevésbé lehetnek elképzelései, igényei vagy elvárásai a szexszel kapcsolatban, mint annak, aki már mással is szeretkezett.


Ha egy férfi tart attól, hogy mennyire lenne jó szexuális partner a nő szemével nézve, akkor számára nyilván egy ilyen téren teljesen tapasztalatlan nő az ideális partner.


És nem is úgy értem, hogy a férfi feltétlenül tisztában van tudatosan azzal, hogy ezért akar szűz lányt/nőt találni - nagyon könnyen előfordulhat, hogy ez egy általa fel sem ismert tudatalatti mozgatórugó, a miértről vagy miértekről pedig gyárt saját magának egy jobban hangzó emléletet, amit el is hisz magának.


(Én ugyanezt megtettem a saját életemben teljesen más kérdésekben, más életterületeken, és sokáig nem ismertem fel a valós mozgatórugóimat, mert nem voltak meg hozzá az eszközeim - és amióta megvannak, sokszor azóta sem éppen könnyű szembesülni az igazsággal.)

2014. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!