Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért szívatják a fiuk azt a...

Miért szívatják a fiuk azt a fiút aki szűz? Lányok mi a véleményetek arról aki azért szívatja a másikat mert még szűz?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy ha a fiú emiatt zárkózott lesz akkor nem tud normálisan közeledni a lányokhoz.
2014. aug. 21. 19:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sajnos az én lelkivilágom is érték és érik is sérülések. Eddig minden közösségben kirekesztett voltam és szűz is vagyok. Magányos emberkerülőként élek néha csodára várva.

Da arra általában ügyelek hogy a külvilág felé nem mutatom bánatom jeleit mert ez csak örömmel töltené el a rosszakaróimat.

Zaklatókról meg annyit hogy ha a gondolat zavar űzd el ha pedig dühít használd fel a dühöd erejét ellenük!

2014. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez velem is a helyzet. 22/f

Általánostól gimin keresztül szivattak, visszavágtam, kialakítottam azt, hogy nem lettünk ellenségek egyikkel sem, azóta csak így egymást kurfaanyázzuk poénból, meg ütjük egymást, de idáig el kellett jutnom, hogy haverokká váljanak és ne ellenségekké.

A gimi utsó évében érettségi időszakban, úgy alakult, hogy lenne barátnőm, de pár hónap kellett, megcsalt, megalázott a semmi miatt, sex nem volt, de közel jártam. Azóta fuck this all. Kerülöm az összes nőt. Sajnos hülye voltam, mert a saját káromon tanultam.

Ez egy ördögi kör szivatnak, mert szűz vagy és mivel bezárkózol emiatt egyre csökken az esély.

A modern társadalom egyik hibája ez. Próbáld azt amit írtam!

Peace!

2014. aug. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!