Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért szívatják a fiuk azt a...

Miért szívatják a fiuk azt a fiút aki szűz? Lányok mi a véleményetek arról aki azért szívatja a másikat mert még szűz?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy ha a fiú emiatt zárkózott lesz akkor nem tud normálisan közeledni a lányokhoz.
2014. aug. 21. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Így próbálnak beilleszkedni, sajnos.
2014. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyerekes dolog ilyennel szekálni valakit.
2014. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hány éves korban van ez a szívatás? 14? mert 16-17 évesen nem igen találkozok én ilyennel...
2014. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A nagyobb vicc ebben, hogy sokszor aki szivat az is szűz csak nem derült ki a titka, mert az én korolsztályomban 16-20 van az hogy akinek már volt az menő a 14-16 nak kb a 10%-a aki tényleg látott már puncit, jó nekem szavam nem lehet mert 11 voltam amikor először nyaltam khm.... de még mindig szűz vagyok mégis örülök ennek a többieket meg lesz*rom az én pö**öm sem eladó :D 17/f

De igen, sokan lesznek ettől zárkózottabbak félénkebbek főleg ahogy telik az idő egyre nehezebb lesz ha szivatták miatta :P de nem szabad feladni nekem mondhatni tökéletes életem van bár pénzem nincs és a külsőm is sztem csak átlagos, de inkább egy igazi barátnőt hiányolok mint egy alkalmi dugást.

A lényeg hogy a legutóbbi 8 hónapban 3 kosarat kaptam és egyre könnyebb lesz a téma a lányokkal szóval egyszer önszántából ha kipróbálja a fiú és néhányszor pofára esik utána majd megtanul felállni és nem lesz ott gond. A baj csak az hogy ilyen helyzetekben sokszor a lánynak kell lépnie.

2014. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hallatlan!!:DDD
2014. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány de biztosan tudom hogy aki ilyent tesz az egy böszme idióta. A szüzesség megléte vagy hiánya önmagában nem minősíti az embert. Mások hibáit pedig azok keresik akiknek a legtöbb hibájuk van mert ezzel akarják leplezni.
2014. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Van egy velem egykorú fiú aki szintén szűz őt az unokatestvére szívatja a srác 28 éves és folyton szívatja, hogy sose lesz barátnője és még nem volt lánnyal. Engem is megszívattak egyszer egy nyilvános helyen, jó hangosan ráadásul a másik asztalnál ült a lány akibe szerelmes voltam.Csak nem tudom megérteni az ilyet miért jó nekik ez. Ha egy napot lenne az én bőrömben és tudná, hogy milyen rossz ez az érzés akkor kíváncsi lennék, hogy mit szólna ehhez. Eldöntöttem legközelebb odamegyek és szétbaszok a fején egy sörös üveget, hogy vegye észre magát kicsit.
2014. aug. 21. 20:04
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
vannak primitiv buta emberek..mindig is voltak, mégis mit vársz? ugyanolyan állatok vagyunk mint 3000 éve csak már nem a mészárlásban nyilvánul meg hanem szemétkedünk
2014. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az ilyenfajta szekáló emberek lelkivilága nem egészséges. Más hibáin lovagolnak és ezzel leplezik saját hibáikat és gyengeségeiket.

Sajnos én veled egy cipőben járok de idősebb vagyok nálad két évvel. Akkor belegondolhatsz hogy mit szenvedek én.

2014. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezért az én lelki világomat is tönkreteszi. Tudom, hogy nem kellene zavarjon de zavar és ezért képtelen vagyok kapcsolatokat kialakítani és elengedni magam.
2014. aug. 21. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!