Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Előny vagy hátrány lehet?

Előny vagy hátrány lehet?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 3 hónap múlva 18 éves.Eddig nem voltam fiúval úgy.Volt pár barátom,de amint arra került a sor,hogy szűz vagyok e 1-2 nap múlva elhagytak.
2014. aug. 17. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam személy szerint előny.
2014. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előny.
2014. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

előnynek tudható be, de nem csak a szüzesség a lényeg hanem az életvitel is :) tehát ha már 30 pasi járt a szádban meg fogdosott akkor az ront az összképen...nem is kicsit...ha meg hűtlen típus vagy az kizáró tényező...


21F

2014. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1.Eddig 3 barátom volt midnegyikkel max csók volt

2.Nem csaltam meg senkit sem /elhagyni sem hagytam

2014. aug. 17. 15:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven előny. Meg persze sok pasit is izgat az, hogy ők veszik el valaki szüzességét.

Aki ezért hagy el, az meg se érdemli hogy vele legyél:)

2014. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mai világba előny.
2014. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem..mert multkor egy ismerősöm olyat vágott nekem,hogy ne haragudjak,de ő szűz lánnyal nem jönne össze sosem,mondván azok semmit nem tudnak az ágyban nyújtani
2014. aug. 17. 15:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem előny, nem is hátrány, magánügy. Ha oda kerülne a sor, ezért biztos nem dobnék ki egy lányt sem.
2014. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem, bár ha tiszteled magad annyira, hogy ne feküdj le akármilyen kis nyikhajjal, az már jó jel, tehát ebből a szemszögből nézve előny a dolog.
2014. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz. Úgy értem a sárcok részéről. Mondjuk jobb mintha arra hajtanának hogy szűz vagy, de nem sokkal jobbak. Ugyanúgy a szexre hajtanak... mondjuk nem tudom mire verik mert ők is szűzen kezdték... ááhh, akárhogy is nézem ez tényleg nagyon gáz.

Ne aggódj, szerintem megéri várni arra afiúra, aki nem eldob magától emiatt, még 18 se vagy, te jó ég.. szóba se állnék ilyen emberekkel akik eldobnának mert szűz vagyok. -_-

2014. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!