Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el neki, hogy...

Hogy mondjam el neki, hogy szűz vagyok? Ez mennyire hátrány?

Figyelt kérdés

Nekem már az is "csoda", hogy együtt vagyunk, kb ő a tökéletes pasi, én meg tök átlagos vagyok, tele gátlásokkal.

Ő már szeretne többet a csókolózásnál, már többször voltam nála, de mindig leállítottam valamilyen indokkal.

Holnap is nála leszünk valószínűleg és lehet, el kéne mondanom neki, hogy ő lenne az első...


De lehet, hogy emiatt kiábrándul belőlem, mert nem hiszem, hogy hozzá lenne szokva a tapasztalatlan lányokhoz, nem akarok bénázni.


2014. ápr. 10. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, akkor örülni is fog neki, hogy ő lesz az első. : )
2014. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

semmi rosssz nincs abban ha szuz vagy. sot! ertekelni fogja hogy o lesz az elso ha ertelmes srac es nem csak szexet akar hanem erez is irantad valamit

hacsak nem vagy tul a 35-on...

2014. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondd el nyugodtan neki.

Mondd meg azt is, hogy te nem akarsz rohanni: legyen ő is óvatos.


Ha pedig szégyenlős vagy, akkor takaró alatt ismerkedjetek, vagy félhomályban.

2014. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. ápr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ugyanez volt nálunk is. Ugyanígy "tökéletes" pasi, akinek előtte már 3 komoly barátnője volt, nekem meg 21 évesen 0 tapasztalat, még egy kézfogás se.

Nálunk ez úgy zajlott, hogy amikor először együtt aludtunk, akart közeledni, de én csók után leállítottam. Akkor ő rákérdezett, hogy szűz vagyok-e. Mondtam, hogy igen, csak mosolygott és közölte, hogy akkor várunk.

Utána sokáig petting volt, majd kézimunka, majd orál (kb 3 hónap után), "rendesen" csak 4 hónap után feküdtünk le. Ő végig nagyon kedves, türelmes volt, figyelt rám. Később többször mondta, hogy büszke rá, hogy ő volt nekem az első, és örült neki. :)

Ennek már 4 éve, azóta is nagyon jó a szexuális életünk. :)

2014. ápr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:
96%
#5 jól összefoglalta, hogy zajlik ez értelmes, normális kapcsolatra képes emberek között :)
2014. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mindenkinek van egy első. nem fog senki kidobni azért egy lányt, mert szűz. főleg ha szereti is. egyáltalán miért fordul meg ilyen a fejedbe?

28F

2014. ápr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!