Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nem szűz lányok szeretik a...

A nem szűz lányok szeretik a szűz fiúkat? Úgy értem hogy lefekszenek olyan fiúval aki még szűz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a nem szűz lányoknak üzenem, hogy üljenek a fütyimbe és én sem leszek szűz többet :)
2014. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én olyan fiúval feküdnék le,akit szeretek. innentől fogva nem számít, hogy szűz-e. csak legyen határozott, mert én elég szűzies benyomást tudok elsőre az ágyban kelteni.:D
2014. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értem.
2014. aug. 16. 10:04
 4/17 anonim ***** válasza:
A volt barátomnak én vettem el a szüzességét, szóval igen. Nem azt nézem, hogy valaki szűz e, hanem azt, hogy milyen.
2014. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De tudtad hogy szűz igaz?
2014. aug. 16. 10:27
 6/17 A kérdező kommentje:
Vagy utólag mondta meg?
2014. aug. 16. 10:27
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha szeretem a fiút, akkor igen. Bár kicsit aggasztana, hogy később vagy esetleg a kapcsolatunkkal párhuzamosan szeretné majd kiélni magát... De ha utólag vallaná be valaki, hogy szűz volt, azonnal vágnám ki a fenébe. Ha ennyire nem tisztel, hogy hazudik nekem és alapvetően nem bízik meg bennem, akkor menjen a fenébe.
2014. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem.
2014. aug. 16. 10:54
 9/17 anonim ***** válasza:
#7 Hidd el akik később vesztik el, nem mindegyik akarja később kiélni magát. Sokan vannak olyanok köztük én is, aki olyan nővel akar lenni, akikben megtalálják azt az értéket, ami miatt megéri, és nem egy olyannal, hogy túlegyünk rajta. Sok ismerősöm akar rá beszélni arra, hogy előbb "csúnyább" nőkkel éljem ki magam aztán keressek szimpatikusat. Mit ne mondjak szánalmas ez a felfogás és elég logikátlan is. Tehát lányok ne aggódjatok emiatt.
2014. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen olyan lánnyal én se szivesen veszítem el aki nemtetszik vagy nem kedveltem meg valamilyen szinten csak hogy túl legyek rajta.
2014. aug. 16. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!