Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális az hogy 16 éves...

Normális az hogy 16 éves lányként csak a szexre tudok gondolni?

Figyelt kérdés
Semmire nem tudok koncentrálni, csak arra tudok gondolni, hogy milyen lehet a szex.

2014. aug. 14. 20:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

nimfomán = csak a szexre gondol/csinálja egész nap

vagy tévednék?

2014. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Ezt ne itt vitassátok meg. Köszönöm.
2014. aug. 14. 20:38
 13/26 anonim ***** válasza:

#11:

Igen, tévedsz, tudod, sok nő gondol egész nap a szexre de azok még közel se nimfomániásak.

Attól mert egy kislánynak viszket a puncija még nem lesz nimfo......


A nimfománia olyan csillapíthatatlan szexuális vágyat jelent, ami gyakorlatilag kielégíthetetlen. Mindegy, hányszor szeretkezik a nimfomániás nő, képtelen a kielégülésre, azt érzi, hogy a következő aktus is kell a számára. Számolatlanul, időtől, partnertől és helyszíntől függetlenül. Az ilyen nő kényszert érez arra, hogy állandóan szeretkezzen, szexeljen. Ez egyfajta habzsolás. Kényszer, amellyel szeretné ugyan kielégíteni szexuális igényét, ám ez nem sikerül neki, utat engedve ezáltal az újabb késztetésnek. Számára minden problémára csakis ez a megoldás létezik, szeretkezni! A nimfománia esetében a személy aktivitása nagy részben a szex köré csoportosul. A szex azt szolgálja, hogy szenvedélyének adózzon – még akkor is, ha a szexuális aktus káros számára. A szex kényszeres, kontrollálatlan, partnerfüggetlen.

Az a nő, aki nimfomániás, nem képes kötődni és nem képes az intimitás kialakítására.

2014. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Tudom ki vagy kérdező. :D
2014. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Pesti lányra gondolsz?
2014. aug. 14. 20:46
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Akkor rosszra gondolsz, mert én pesti vagyok.
2014. aug. 14. 20:48
 18/26 anonim ***** válasza:
A lanyok 90%-a ilyen ebben a korban szóval nehezen tudhatja ki vagy:D
2014. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Bocs :D Be.szoptam tényleg! Csak az írási stílusod, korod minden egyezett :D Kellemes kefélést! :D
2014. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

És hol lakik akivel összetévesztettél?

Amúgy köszi :DD

2014. aug. 14. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!