Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves szűz lányként mennyit...

16 éves szűz lányként mennyit "illik" várni a szexszel?

Figyelt kérdés
Én nem szeretnék féléveket/éveket várni, csak 1-2 hónapot, szerintetek ez rossz dolog?
2014. ápr. 10. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez simán okés így :)
2014. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg édesapádat.
2014. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Te tudod, bár így nagyobb az esélye, hogy csak egy dugópajti leszel : D
2014. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2 hónap az pont jó idő.
2014. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nem rossz dolog.
2014. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

16 éves vagy, lány, még szűz, és még a helyesírásoddal sincs probléma, na végre!!!!!

Szerintem optimális idő, főleg, ha nem most ismerted meg, a lényeg, hogy akard te is.

19/L

2014. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Még senkid sincs, de már eldöntötted?

Én azért várnék ezzel a döntéssel, amíg társad is akad.

És inkább egy kicsit hosszabb időt adnék... tudod, nagyon nem mindegy, hogy mennyire ismeritek egymást, mennyire bíztok meg egymásban és mennyire tudtok egymásra hangolódni.


Ha az első élmény rossz, akkor pedig elég nehéz utána jóra fordítani a dolgokat. Nem lehetetlen - csak nehéz.

2014. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És mondjuk összejön valakivel júniusban és augusztus végén megtörténik az első, akkor az már jó nem is lehet ugye?


Esetleg garantálja valami, hogy fél év után jobb lesz az első? Vagy egy év után?

Nem mondom, hogy első héten feküdjön le az első szembejövő sráccal, de simán elképzelhető, hogy 1-2-3 hónap után olyan közelségbe kerüljenek, hogy abból egy jó első alkalom legyen.

2014. ápr. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A 16 éves szeretőm csók után kb 5 perc múlva volt kopaszon...

De te tudod?!

2014. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szilvi898 válasza:
Szia, tudom már biztos mondták neked, de várd meg azt akivel érdemes...egyáltalán nem ciki az ha szűz vagy, örülj annak hogy más vagy mint a többiek! A korodbeliek mind könnyű vérűek, te ne válj azzá!Tehát addig "illik várni", amíg el nem jön az a srác, aki lehozná érted a csillagokat is! :)
2014. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!