Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti hogy vesztettétek el...

Ti hogy vesztettétek el szüzességeteket? Milyen volt? Hogy éltétek meg? Hány évesen történt?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy kivel hogy esett meg, kinek milyen története van erről.
2014. aug. 10. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos még szűz vagyok:( 15F
2014. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen azt hiszem, úgy mondanám hogy oké volt, csak hogy érezzük mit is akarok tudatni, miután elment a lány az volt az első kérdésem hogy ez a szex? Ezt isteníti mindenki? Nem volt rossz de olyan semmilyen volt. Persze mára már minden megváltozott, és eléggé nagy szoknyapecér vagyok, de akkor nem tudtam mire vélni hogy mit van úgy oda mindenki ezért.
2014. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nekem elég érdekes sztori, meg más szemében lehet rib.ancos...nekem úgy volt, hogy mindig cukkoltak, hogy még szűz vagyok, 17 voltam. Egyszer elmentünk bulizni a barátnőkkel Pestre, ott egy szórakozóhelyen megismerkedtem egy sráccal, olyan pár óra ismertség után lefeküdtem vele. Azóta is tart a kapcsolat, szóval annyira még sem cink...egyből megtetszettünk egymásnak aztán elkezdtünk beszélgetni, én azt mondtam neki, hogy 19 vagyok, ő meg 29 volt, csak utána derült ki másnap, hogy nem mondtam igazat, de végül kapcsolat lett belőle...és nem bántam meg.:D


22/L

2014. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első! köszönöm a rettentően fontos véleményed!
2014. aug. 10. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Csodálatos volt a lelki társammal aki egyben a legjobb barátom is 3 év ismerkedés és 2 év járás után a nászéjszakánkon történt meg a csoda a csodálatos szertartás után ölbe vettem bevittem a közös új lakásunkba gyengéden letettem a rózsa szirmokkal behintett ágyra, majd izomból pofán baxtam úgy hogy kipörgött három foga még eszméletlen volt kikötöztem, hogy magához térjen arcom vizeltem, majd mindenféle vazelin vagy síkosító nélkül brutálisan seggbe kúrta,!
2014. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
6-os: most görcsöl a hasam a röhögéstől, kössz xd
2014. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
hatos te beteg vagy XD
2014. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csodálatosan éltem meg és a mai napig is így élem meg a szerelmet.


Meg akartam várni még betöltöm a 17-et. Ő azt mondta rendben. Aztán egyik éjszaka már remegtem alig bírtam nélküle, így magamhoz szorítottam és az övé lettem. Azóta is nagyon boldog vagyok, hogy nem vártam vele tovább, mert úgy volt a legtökéletesebb. Spontán jött. Hozzá teszem, hogy előtte hónapokig csak pettingeltünk.


Az elsőnél éreztem fájdalmat, de a partnerem gyengédsége miatt ez élvezetes volt, mivel tudtam, hogy az övé lehetek. Ő is én is nagyon élveztük, ennél jobban nem is tudtam volna elképzelni, mert az orgazmus mellett egyéb élvezetekben is volt részünk.


De elmondom neked, ha akkor nem találkoztam volna a szerelmemmel, akkor lehet a mai napig szűz lennék.


Lényeg, hogy fantasztikus volt, szerelemből ami most is ugyanúgy tart és fog is.

:)

2014. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég furcsán alakult, mert több barátom volt akivel hónapokon keresztül jártam, mégsem tartottam egyiket se úgymond megfelelőnek, h odaadjam a szüzességemet, mondván, hogy abból csak 1 van stb.. Aztán megismerkedtem a mostani barátommal, és 3 hét után spontán megörtént. Kicsit féltem nyugtatgatott, meg hát bénázott is velem, mert annyira féltem, hogy nem tudta betenni, de végülis sikerrel járt :D Én nem fogok azzal jönni, hogy húú jó volt, mert nem, nem volt az. Fáj, feszített, égetett, egyszóval furcsa volt,és nem is tartott sokáig. A második már jobb volt,utána meg már minden ment simán, mert megtanultam, hogy kell ott ellazulni :D Annyira borzalmas nem volt, de még egyszer nem szeretném átélni inkább :) ja és nem nagyon véreztem, csak utána vettem észre pár cseppet, de tényleg alig valamit.
2014. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!