Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyszerű kérdés.20on éves...

Egyszerű kérdés.20on éves szüz lányok, itt panaszkodtok de senki nem ismerkedne. Miért?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Gyanús hogy ha egy lány 20 évesen szűz akkor elég ronda és kövér.

Nem 100% ez! De biztos sok van közülük akire igaz

2014. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű okból: a nők többsége érzelmek nélkül nem tud szexelni. És itt szerelemről beszélek főleg bár néha a barátság is elég, ha az tényleges barátság. Én is huszonévesen vesztettem el mert addig nem találtam olyan férfit akivel kölcsönösen feltüzeltük volna egymás vágyait, ez van. Pedig sosem voltam csúnya.
2014. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kerida ***** válasza:
100%

Gondolom azért mert így nagyon erőltetnek érzik. Szeretnék ha önmagukért figyelnének fel rájuk és nem azért mert kiírtak ide egy kérdést.


Egy nem 20 éves és szűz.

2014. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első!

19 évesen vesztettem el a szüzességem mégsem vagyok ronda sem gyökér.

Ásd el magad.

Kérdező! Ha az oldalon való ismerkedésre gondolsz, én sem ismerkedek itt, azért mert személyesen van szerintem értelme.

2014. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
millio oka lehet hogy egy lány 20éves kora után is szüz. millio...sokat ismerek:) ismertem..és elég jo csajok:) azért irtam ki ha találok itt:))
2014. aug. 9. 13:23
 6/12 anonim ***** válasza:
7%

Látszik hogy nem vagy valami csajozógép! Csak vágysz egy érintetlen sunára, aki már nem kislány.

Rossz hírem van haver! Az ilyen lányok mind defektesek! Egytől egyig!

2014. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Tapasztalatból mondom, hogy valóban. Aki 20 év felett még szűz, ott legalább valami mentális probléma lehet a háttérben.


22 évesen vesztettem el, nem véletlenül; de nem vagyok kövér/ronda.

2014. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Van oka annak,hogy miért szüzek,mert aránytalanul nagyok az elvárásaik.Egy szürreálisban világban élnek.
2014. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy a kölcsönös vonzalom és szerelem aránytalanul nagy elvárás lenne....
2014. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
90%
Mert nem ribik, talán azért. Kérdező szerined akkor már 12 éves korban el kellene kezdeni? 14 évesen ciki, 20 évesen meg érthetetlen? Isten kegyelmezzen neked.
2014. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!