Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor érdemes elveszíteni?

Mikor érdemes elveszíteni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és azon gondolkodtam h én már abban a korban vagyok e hogy elveszítsem a szüzességem...szerintetek is, vagy még fiatal vagyok?

2014. aug. 5. 13:04
 1/8 A kérdező kommentje:
fiú vagyok
2014. aug. 5. 13:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Tedd azt amit erzel a lenyeg, hogy hasznalj ovszert!
2014. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes ha van egy olyan lány akit szeretsz, és Ő is szeret téged. Várd meg a megfelelő lányt. Nem fogod megbánni.


Amugy én is 14/f vagyok.

2014. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Amikor már úgy érzed, hogy valamit tudsz is kezdeni, és nem csak kinevetteted magadat.

Nem megsérteni akarlak, ez így van!

2014. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdemes??


Ne érdekeljen a szüzesség, hagyd figyelmen kívül. Csak akkor kell ezzel foglalkozni, ha megfog valaki igazán és elkezded kívánni. Akkor a hormonok dolgoznak és fel tudod fogni, hogy akkor jó döntés lenne-e. Persze az is csak akkor jó, ha kölcsönös a szerelem és hosszútávú kapcsolatban gondolkodtok, esetlegesen előtte akár hónapokig is pettingeltek.


Akkor érdemes, ha szerelmes vagy. !!!

2014. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy.

Amit írtak a többiek igaz, csak akkor amikor nagyon szeretsz valakit, de a 14 még fiatal.

Olyan 18 körül már elég érett vagy.

2014. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Véleményem szerint ha készen állsz rá,a barátnőd is és van elég felelősség érztetek,hogy ne legyen közben semmi baj,akkor nincs akadálya hiszen vannak akik jóval előbb elkezdik.És ha szeretitek egymást teljes szívből,akkor beszéljétek meg,hogy akarjátok e mind a ketten és ha igen akkor mindent bele! ;)
2014. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mindenképpen méltó lánnyal kell csinálni, kölcsönös bizalom, szeretet stb... Arra gondolj, hogy milyen lenne, ha vele élnéd le az életed.... Amúgy meg várd meg míg megérsz..
2014. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!