Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, akik baráttal veszítet...

Lányok, akik baráttal veszítettétek el, tudva, hogy nem lehet szerelem, kapcsolat is köztetek, később megbántátok?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt, mennyire vágytatok rá, miért döntöttetek úgy, hogy baráttal, a következő igazi kapcsolatban nem gondoltatok arra, hogy inkább szűzek lennétek? Bármilyen tapasztalat, gondolat érdekel, jó is, rossz is. :) Köszi előre is!

2014. júl. 24. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
En nem bantam meg, jo erzes volt, vagytam ra, azert dontottem ugy mert nem tudom, es nem gondoltam semmire
2014. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
57%
én a legjobb barátommal veszítettem el nem bántam meg, csak ugyebár szex nincs érzelmek nélkül és én szerelmes lettem belé, de az érzés nem volt kölcsönös ő is szeretett de csak mint barát. Aztán lett egy komolyabb barátnője és vége lett köztünk, nem vagyunk olyan jóba mint régen de a mai napig beszélő viszonyban vagyunk:)
2014. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 I.Love.Myself ***** válasza:
55%
Én egy jóbarátommal veszitettem el. Nálam 3 évvel idősebb srác és én beleszerettem. Olyannyira sajnos,hogy egy darabig inkább szüneteltettem a barátságunkat,mert ő nem szeretett viszont. De mostmár ugyanolyan jóban vagyunk,bár felőle kicsit intimebb a kapcsolatunk. Bújik,simogat,fogja a kezem társaságban is. És a mai napig előfordul,hogy lefekszünk egymással és nagyon jól érezzük magunkat.Egyáltalán nem bántam meg.
2014. júl. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
37%
Én is egy barátommal veszítettem el, és nem bántam meg, figyelt rám ugyanúgy mintha szerelem lett volna. bár én egyáltalán nem lettem szerelmes belé, nálunk ez fordítva sült el.:) Már régóta nem beszélünk.
2014. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Én egy ismerőssel vesztettem el nem mondanám jó barátnak. Nagyon megkívántam nem bírtam ellenállni és megtörtént. Nagyon jó volt, nem bántam meg. Még párszor összefutottunk aztán ennyi. Azóta is szexmániás vagyok :D

19L

2014. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

tudnám, miért kell lepontozni mindenkit, aki amúgy a kérdésre válaszolt.

Egyébként én nem vagyok benne a szórásban, de volt olyan jóbarátom, akivel sokáig barátság volt extrákkal, csak aztán részéről több lett. Ha ez valamit számít. :D

2015. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha rám gondolsz, én nem pontoztam le senkit, sőt, most pontoztam fel mindenkit aki válaszolt.
2015. máj. 13. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!