Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A tampon télleg elveszi a...

A tampon télleg elveszi a szüzességet?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 10:09
1 2
 1/16 anonim válasza:
85%
Nem ez butaság. Elveszteni nem úgy veszted el hogy feldugsz egy uborkát vagy akármit hanrm akkor ha szeretkezel. A tampon kijukaszthatja a szűzhártyát de nem veheti el a szüzességed.
2008. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
13%
Ha legalább hármat felhelyezel egymás után akkor van rá esélye hogy odáig elérsz hogy átszakítsd a szűzhártyádat de egyébként ez lehetettlen!:)
2008. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
A szuzhartya a huvelybemenetnel talalhato, es ha harom tampont dugna fel maganak a kerdezo, akkor mar a mehszajat dugdosna, kedves masodik hozzaszolo-
2008. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
98%
nőgyogyászatilag megállapított tény, hogy a szűzhártya nem az első aktusnál szakad át, többnyire már előtte megtörténik
2008. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Lényegtelen, hogy mikor és hogyan szakad át a szűzhártya, hivatalosan -már ha nevezhetjük így- onnantól nem szűz valaki, amint egy pénisz behatolt a hüvelybe.
2008. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a szűzhártya átszakadt (tampontól, egyéb dolgoktól), még a szüzességedet nem vesztettel el. Azt csak egy fiú tudja elvenni a péniszével!
2008. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
51%

lépj oda hozzá ls mond meg neki h már sokszor láttad

kérdezd meg töle h merre lakik és kísérd el (ha megengedi) és közben beszélgessetek h hány éves esetleg még iskolába jár de csak kedvesen és viccesen :)

sok sikert


B.

2008. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

oopps ez nem ide akart menni :S:S bocsáánat S: (az elözö komment)


ha már a témánál vagyunk a tampon téleg nem tudja elvenni a szüzességed xD

2008. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
62%

Hát azt nem hiszem hogy elveheti a szüzességed de átszakitani áttudja. Márcsak azért irom mert nekem a tampon szakitotta át:-s

Amikor meg először lefeküdtem a barátommal azt mondta: "-Ha nem ismernélek annyira mennyire ismerlek azt mondanám hogy voltál már pasival." Amúgy tudta hogy senki nem volt az életemben. Ezt a mondatot azért kaptam mert senem véreztem, senem fájt ...szinte semmit nem éreztem, csak azt hogy..olyan kellemes:) Sokat használtam/használok tampont és az volt a legnagyobb baj hogy minél nagyobb méretet vásároltam :-s

2008. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
A tampon nem fogja átszalítani, 1. nem hatol mélyre 2. menstruáció ideje alatt rugalmassá válik. És gondold végig, honnan távozik a vér? A menstruációdat sem befolyásolja, hogy ott a szűzhártya.
2008. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!