Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek normális ha 15...

Szerintetek normális ha 15 évesen vágyom a szexre?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,lány.

Eléggé vágyom a szexre, viszont félek mások előtt levetkőzni,méghozzá azért mert inkább ilyen teltebb lány vagyok.(50kg,s hozzá 161cm) és ne mondjátok, hogy vékony vagyok, a hasam sem lapos,a fenekem is nagy.

Na mindegy.. egyébként attól is félek, hogyha egyszer odáig eljutok, hogy én valakivel szexuális kapcsolatot létesítsek, hogy akkor a fiú farka nem fog bemenni mert túl szűk.. mivel még szűz vagyok.. de ennek ellenére nagyon vágyom rá, hogy valakivel szeretkezhessek. Egy olyannal,akinek nem számít az,hogy nincs tökéletes alakom, s hogy vékony sem vagyok.

Szerintetek normális ha ilyeneket gondolok???? 15/L



2014. júl. 20. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felőlem csinálhatjuk ruhában is:)
2014. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
normális befog menni a fiú farka nyugi:)
2014. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

és szerintem akkorsem sok az az 50 kg:)

2014. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az... de mėg ráėrsz .
2014. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én 58 kg vagyok 161 cm-re. igaz nem mindegy, hogy milyen alkatú az ember, de szerintem 50 meg végképp nem sok.:D Igaz h combom, meg cicim az van bőven, de mindegy. Szerintem inkább előbb keress egy olyan fiút aki megbecsülne, és tényleg látod rajta. 15 évesn korai lenne úgy lefeküdnöd valakivel, hogy csak kívánod.
2014. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Normális, hiszen a hormonjaid felkészülnek a "jövőre". De 15 éves korodban szerintem még nem kell elkezdeni, mert még korai.
2014. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Ismerkedj velem!
2014. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos lehetsz és ez a legfontosabb :)

Ilyen miatt meg ne aggódj, hogy nem fog beférni mert arra megvan a technika csak egy "hozzá értő" fiúra lesz szükség. Mit szólnál hozzá ha nem egyből a szexszel kezdenéd hanem mondjuk petting? (mondjuk a fiú kinyal cserébe te is szájjal kényezteted, stb..)

2014. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Szerelmes lenni nem akarsz, csak dugni? Na az gáz, de nagyon.
2014. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy rögtön az első fiúval lefeküdnék akit meglátok az utcán. Ezek csak GONDOLATOK.
2014. júl. 20. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!