Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen illene elvesztenie...

Hány évesen illene elvesztenie a szüzességét egy fiúnak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy illenne,amikor elveszti akkor elveszti és kész.Olyan nincs hogy illenne.
2014. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az 1-esnek teljesen igaza van!
2014. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én még 18 évesen is az vagyok és nagyon szar érzés azt látni mikor a kis 14 éves netceleb pitsák mondják hogy normális hogy egy fiu 17 évesen már nem szűz.......ezek csak mégjobban gyilkolják bennem az önbizalmat.:/
2014. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsõvel.


3-as válaszoló. Lehetne annyi eszed 18 évesen, hogy ne vedd figyelembe amit a kis 14 éves ribik mondanak.

2014. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Hát nekem csak pár hete 32 évesen sikerült.

Amúgy szerintem nincs olyan, hogy illik, csak beképzelt bunkók vannak. A kilencvenes évek második felében egy olyan társadágban mozogtam, ahol keményen gáznak számított, ha valaki 16 évesen még nem volt nővel. Nem is vettek teljesen emberszámba. Más dolgok mellett ez is belejátszott abba, hogy ma már szinte egyikükkel se tartom a kapcsolatot, facebook-on is csak kis részük ismerősöm.

2014. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiúknak nincs szüzességük,pasik tényleg ilyen hülyék?
2014. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
6: Igen, ha szigorúan szakkifejezéses értelemben nézzük, akkor valóban csak a nőknek van szüzességük. A férfiak esetében ez inkább szójárás, de a többség így használja, nemcsak a magyar nyelvben. De én is amúgy jobban szeretem úgy mondani, hogy "először volt nővel", mint hogy "elvesztette a szüzességét".
2014. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
55%
13
2014. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!