Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy apa hogy állapítsa meg a...

Egy apa hogy állapítsa meg a lányáról, hogy szűz?

Figyelt kérdés
Van valamilyen biztos módszer? Nem akarok betegnek tűnni...

#szüzesség #apa #lány #identifikáció
2014. júl. 11. 17:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%
Nincs közöd a szüzességéhez
2014. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
A lánynak már 12 fölött is joga van szexelni.
2014. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
12: A beleegyezési korhatár is 14 tudtommal.
2014. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
0%
Nos szokott bulizni? Van pasija? Kollégiumos? Egyáltalán iskolás? Hány éves? Jól néz ki? Hogy nevelte? Szigorú szűlő vagy túl engedékeny? http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__.. Ez mennyire igaz rá? Cigizik? Sok csaj barátja van akikből kinézi ezt? Meg egyéb ilyen kérdésekre adjon választ és megírom, hogy az-e.
2014. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

13:

Nem, a beleegyezési korhatár 12 év, ha a partner nem több, mint 18. Konklúzió: ha betöltötte a 12-t, szexelhet legálisan.

2014. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
Egyébként igenis joga van hozzá.
2014. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.


Egy orvos is csak annyit tudna megállapítani, hogy olyan-e a szűzhártyája, hogy kizárt, hogy szeretkezett volna.


Ha nem, akkor az orvosnak se lehet fogalma arról, hogy úgy szakadt / tágult a szűzhártyája, hogy annak sport volt az oka, magát kényeztette-e olyan módon, vagy szeretkezett, vagy eleve nem volt.


Van, akinek eleve nagyon nagy a nyílás a szűzhártyáján, vagy gyakorlatlag nincs is szűzhártya, ami elzárná a hüvelybemenetet.


Nekem például se fájdalommal, sem vérzéssel nem járt az első szeretkezés, és előtte sem láttam semmi nyomát szűzhártyának a tükörben, pedig se nem lovagoltam, se nem spárgáztam, stb.


Egy apának szerintem az egyetlen lehetősége arra, hogy a fenti kérdésre megtudja a választ, az, ha sikerült úgy felnevelnie a lányát, hogy őszinte legyen, lehessen hozzá, vagy legalább az édesanyjához ilyen intim kérdésekben (is).


Abból ítélve, hogy hányszor, és milyen témákban próbáltam kétségbeesett tini lányoknak akár őket foglalkoztató alapvető szexualitással kapcsolatos kérdésekre válaszolni ezen a fórumon, akár fontos kérdésekben felnőtt nőként tanácsot adni, ez az őszinte, bizalmas kapcsolat a szülőkkel sok fiatalnak nem adatik meg, és ezt meg is írták őszintén a privát üzeneteikben.


Az én szüleim (is) meglehetős prüdériával, vagy talán csak szemérmességgel viszonyultak ezekhez a kérdésekhez annak idején, a kérdéseimre könyvekben találtam meg a válaszokat, de nekem annyival könnyebb volt a helyzetem, hogy ilyen tekintetben is későn érő típus voltam, nem úgy, mint a mai fiatalok jelentős része.

2014. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
0%
14-es 16-os vagyok úgy értem, hogy a szülőnek van joga hozzá.
2014. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sehogy, ha még az és tiltod csak rosszabb lesz ha meg már nem akkor tök mindegy, különben is inkább a védekezésre hívd fel a figyelmét mert attól hogy sexel még ugyanaz az ember marad.

Ha nálam a szülők ilyenbe ütnék az orrukat olyan megalázottan érezném magam hogy nem nagyon akarnék utánna velük beszélgetni.

pedig 18 vagyok :)

2014. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!