Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz ha 17 évesen szűz vagyok?

Az gáz ha 17 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Mindent tudok már a sexről de még szűz vagyok ez nem gáz szerintetek?Valaki nem akar rajtam segíteni?

2014. júl. 10. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Kezdjük onnan hogy nem gáz egy kicsit sem.Másik nem itt kellenne magadat kínálni.Ha meg szűz vagy nem tudsz mindent a szexről.
2014. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem gáz az :)
2014. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kedves Dani! Hová valósi vagy?
2014. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Dehogynem segitek. Remelem szereted a passziv szerepet, es van egy hordonyi sikositod, kulonben par napig se ulni, se sz*rni nem fogsz ;)


Lakatos Winettou

2014. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én segítek! Mikor rakjalak seggbe?
2014. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A hülye hozzászólóknak csak annyit hogy jót röhögök rajtatok és legyetek boldogak ha ilyeneket írkáltok!
2014. júl. 10. 21:51
 7/10 anonim válasza:

Ne vicceljnem kestel el semmirol, sot meg jo is ha nem vagy, olyan mint a tobbiek gondolkodas nelkul bele mennek csak azert mert ugy gondoljak, hogy ettol felnottek leszenek, sajnos kozelrol sem!

Es talaj egy normalis lanyt, ne ugorj bele az elso punciba ami szembe jon, es ha emiatt frocliznak a barataid ugyet se vess rajuk!

2014. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nagyon gyakori ***** válasza:
Danikám, az irkál rövid i. Az eredeti kérdésre visszatérve, nem gáz. Ha már valaminek gáznak kellene lenni, az jobban, hogy az értékrended annyira el van csúszva, hogy ilyeneket kérdezel. Ismerkedj, válogass, előbb-utóbb akad valaki, aki nagyon-nagyon... Járjatok, jegyezd el, ha ha ő AZ, elveszed, és indulhat a gyerekgyár. Most mindjárt kapom a liberális össztüzet, de nézz csak körül, kik élnek hosszútávú, boldog kapcsolatokban, a libsik, vagy a hagyományos értékrend szerint élők? Jöhetnek a piros kezek, engem nem érdekel, megszoktam, vezessétek csak le rajtam, ha mindez fáj nektek.
2014. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hetedik válaszolónak az őszinte választ!
2014. júl. 10. 22:46
 10/10 anonim ***** válasza:
nem 71 vagy úgyhogy még ráérsz :)
2014. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!