Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha bedugom az ujjam nem érzem...

Ha bedugom az ujjam nem érzem hogy ott lenne a szűzhártyám. Valaki mondana valami okosat hogy is van ez? : / 14/L

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy rossz lyukba dugtad?
2014. júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát amikor én dugom be az ujjam, akkor én sem érzem:) lehet hogy hátrébb van...
2014. júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jezus. Alt szli biologia ora. A szuzhartya kozepen lyukas, csak egy gyuruhartya a huvelyben. Azert nem erzed mert az ujjad atfer rajta.
2014. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
biztos hogy a saját hüvelyedbe dugtad?
2014. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Imost lusta vagyok leírni, de nézzetek utána egy ennél lehetőleg tudományosabb oldalon annak, hogy pontosan milyen is a szűzhártya és hol van. (nyugi, minden oké veletek, ez nem egy valódi hártya és rögtön kb a hüvelybemenetnél van, szinte annak az össznövése, és nem folytonos, lyukak lehetnek rajta, egy ujj simán átférhet) na basszus majdnek leírtam :D
2014. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%
Az is lehet, hogy már nincs is szűzhártyád. Ugyanis nem mindenkinek éppen az első szeretkezésnél szakad fel. Felszakadhat fiatalabb korodban is, mondjuk ha megerőlteted magad vagy ilyesmi. Még az is lehet, hogy te nyugodt körülmények között biciklizel, és felszakad úgy, hogy nem is érzed. Az is lehet, hogy az ujjad el se ér odáig. Mindenkinek más a szűzhártyája, van akinek vékonyabb, és van akinek vastagabb.Én olvastam már olyanról is, akinek ki kellett műteni, mert túl vastag volt. Szóval mindenkinek más. Azt viszont nem tudjuk meghatározni, hogy most nincs szűzhártyád már, vagy csak bejebb van. De ne aggódj, ha már nincs meg a szűzhártyád, akkor is szűz vagy. Mert a szűzességedet ettől függetlenül, csak akkor veszíted el, ha először hatol majd be pénisz a hüvelyedbe. Szóval ezt nem befolyásolja az, ha nincs szűzhártyád.. Röviden ennyi. Remélem segítettem! :)
2014. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!