Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lány csinált már ilyet vagy...

Lány csinált már ilyet vagy hasonlót? (bővebben lent) főleg lányok írjanak PLS

Figyelt kérdés

csináltál olyat 10-12 évesen: a barátnődet elégítetted ki és magad? hogyan és mit csináltál léci kort is írj és a nemed is köszi

14.5/L


2010. jan. 4. 20:04
1 2
 11/14 anonim válasza:

nálunk, az osztályomban a tizes éveink elején sokmindenki totál be volt indulva, és bizony műveltünk eztazt egymással. mármint mi lányok. és érdekes, senki nem lett leszbikus. csak érdeklődtünk és még fiatalok voltunk ahhoz, hogy az újszerű vágyainknak megálljt tudjunk parancsolni. jöhetett némettábor, szülinapi zsúr, bármi, ott bugyiban szexelés az teljesen rendben volt.

azóta felnőttünk, mindenki tisztességes lány lett, senkiben nem okozott ez semmiféle "ferdülést".

hozzáteszem, nem egy erkölcsi fertőben nevelkedett egyőnk sem, elitsuliba jártunk.

én emiatt senkit nem ítélnék el. csak a kíváncsiság és a hormonok játéka. az sokkal roszabb, ha valaki burokban nő fel és semmit nem tud a testéről, nem tudja másokkal összehasonlítani a sajátját, sem a reakcióit bizonyos ingerekre. az ilyenekből lesz az szerintem, aki halálosan parázik az első alkalom miatt, és a nagy parázásban elfeljti élvezni a dolgot, rosszul esik neki, fáj, és ez örök nyomot hagy benne.

2010. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

a 22:29-es ne beszéljen Freudról ha még a nevét se tudja leírni, de ráadásul még a nézeteit se jól értelmezte.Freud éppen azt írja hogy ha elfolytjuk az ösztön ént és a cenzúra én kerekedik felül az "tudattalan neurózissá" alakul!

szerintem minden +engedett hiszen ezek vagyunk mi, saját magunk.változni nem tudunk csak akarunk.

aki + azt mondja h az ö idejében nem volt ilyen..hát..; színes tv és MP4 sem volt :)

2010. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
énis barbiztam a barátnőmmel:$$
2010. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"a 22:29-es ne beszéljen Freudról ha még a nevét se tudja leírni, de ráadásul még a nézeteit se jól értelmezte.Freud éppen azt írja hogy ha elfolytjuk az ösztön ént és a cenzúra én kerekedik felül az "tudattalan neurózissá" alakul! "


és még csak a dackorszak se akkor van, hanem 3-5 éves korban kezdődik

2010. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!