Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves szűzként prosti?

23 éves szűzként prosti?

Figyelt kérdés

Sajnos nem az a fajta vagyok akinek párkacsolat való (röviden és tömören a személyiségem nem olyan ami egy mai normális párkapcsolathoz kellene).


Ráadásul az elvárásaim nagyobbak mint amit testileg lelkileg nyújtani tudok így kb 0% az esély. (Prbáltam sokmindent, hogy megváltozzon, de túl gyenge voltam ahhoz, hogy a folyamatos kudarc és nulla sikerélmény után ugyan olyan lelkesedéssel csináljam amúgy meg nem sok értelme van így abbahagytam)



2014. jún. 22. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább ne
2014. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
utólagos helyesírási hibákért elnézést (mert találtam)
2014. jún. 22. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen! valamiből nekik is meg kell élniük, plusz gondolj csak bele. ha holnap véletlenül elüt egy busz és meghalsz akkor úgy sétálsz át a túlvilágra, hogy soha nem voltál még nővel!
2014. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próba szerencse
2014. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jól keresel érdemes prostikhoz járni. Vannak szépek.

23 éves vagy, lassan közelítesz a korhoz amikor már ha össze is jössz valakivel már csak a kapcsolatok szar részét élheted meg (házasság, gyerek, felelősség, elhízó nem szexelő feleség stb.) Én sem voltam szerencsés, így elkezdtem prostikhoz járni. Eleinte viszolyogtam a dologtól mert nem ilyen nevelést kaptam de aztán kezdett megtetszeni. Ha jól választasz akkor kifoghatsz egy tehetséges, rutinos lányt. Ami fontos: MINDENKÉPP HASZNÁLJ ÓVSZERT! Orálhoz is!


Ha kiszórakoztad magad addigra sanszos hogy közelítesz a 30-hoz, kereshetsz magadnak tartós kapcsolatot. Az olyan korú nőket összeszedni már nem nehéz ha jó állásod és biztos életed van, mivel már nem a pasit nézik elsősorban hanem gyereket szeretnének. Könnyű dolgod lesz. Azt ne reklámozd előttük majd hogy évekig prostikhoz jártál. Illetve arra is figyelj, hogy ne legyél függő (mert sajnos függőséget is okozhat hogy könnyen olcsón juthatsz szexhez).


Én ezt az utat jártam be, nekem bejött. Lassan igába hajtom a fejem egy feleség oldalán és beletörődök hogy kihagytam a kapcsolatok jó, izgalmas részét és beletemetkezek a "hol a konyhapénz, mér most jöttél haza, most fáj a fejem, nincs kedvem stb." félmondatok világába.


28/F

2014. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A jó állás és biztos élet már megvan
2014. jún. 22. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:

+36-70-61454811

Hívj fel, azt adok a dugásért 41143 SÉ-t

2014. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bolcs_Elek válasza:
Fb oldalamon ingyenes tanacsadas!
2021. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!