Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzen teherbe lehet esni?

Szűzen teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
A barátommal még nem feküdtünk le de már bedugta csak nem teljesen és ettől ahogy csak a végét ki-be húzogatta elélvezett... De rögtön kihúzta szóval valószínűleg nem került belém sperma... Az a kérdés hogy ettől teherbe eshettem úgy hogy szűz vagyok?

2014. jún. 9. 21:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Már nem vagy szűz.


Azt, hogy mennyi esélye van annak, hogy terhes lennél, ennyi információ alapján (pl. "valószínűleg nem került belém sperma") nem lehet megmondani.


Egyébként az előváladéktól is teherbe lehet esni, még ha nagyon kicsi is az esélye, másrészt egy tapasztaltabb férfival is megtörténhet, hogy nem 100%-ban sikerül a megszakított közösülés.


Ha sem szülni sem szeretnél, sem abortuszt, annak minden testi-lelki következményével együtt, akkor gondoskodjatok valami megbízható fogamzásgátlási módszerről.

2014. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem momdhatom meg a koromat... 20-5

Mikor kell bevenni esemeny utanit?

Vagy ahhoz fiatal vagyok?

2014. jún. 9. 22:25
 13/21 anonim ***** válasza:

A korod szükséges a 72 órás tablettához, nem mindegy, hogy egy 17 éven alulinak vagy felülinek kell, igazából 20 alatt mindig rizikós, és akkor sem 100%os a vetélés, szexelni tudsz, de azt nem, hogy így el lehet veszteni a szüzességet, teherbe lehet esni, most pánikolsz a 72 órás miatt.

Csak akkor érdemes felíratni, ha kilyukadt a gumi vagy ha korrekten beléd élvezett, mivel nem vagy biztos a dologban, ne mérgezd a szervezeted, a 72 órás tabi nem játék, ez sok oldalon fel van tüntetve és a nődokik is mondják, hogy nem pez cukorka, nagyon erős a hormontartalma.

Csinálj terhességi tesztet 15 nap múlva, ha terhes vagy, akkor a kaparás vagy a megtartás között választhatsz

2014. jún. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Miért lett törölve a válaszom???
2014. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Jezusom! Felek...mikor derul ki h terhes vagyok e?
2014. jún. 10. 18:27
 16/21 anonim ***** válasza:
15 nap múlva csinálj tesztet
2014. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
szerintem nem kérdezett akkora hülyeséget,mi is múltkor így csináltuk,nekem sem szakadt át a szűzhártyám szóval én még szűznek tartom magam,mondjuk az én barátom akkor nem élvezett el úgyhogy nem paráztam,kicsi az esélye hogy terhes legyél de azért a biztonság kedvéért csinálj tesztet,máskor meg vigyázzatok jobban
2014. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ostobák vagytok :D
2014. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
még mindig léteznek hülyék..kicsi lány fuck logic :))
2014. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 xeniah ***** válasza:

"még nem feküdtünk le de már bedugta"

És akkor mi történik, ha lefeküdtök? Egyikünk nem tud jól magyarul, és az nem én vagyok, mert a kettő egy és ugyanazt jelenti ;)

Ez most valami divat egyébként a tiniknél szűznek nevezni magadat együttlét után is?

Egy kis biológiaóra: a következő képen a szűzhártya rajzát láthatod érintetlen és átszakított állapotban. Még az érintetlen állapotban sem teljesen fedett, láthatod a nyílást. A spermiumok be tudnak hatolni akkor is, ha a hímvessző még nem szakította át a szűzhártyát:

[link]

A szűzhártya átszakítása a legtöbb esetben vérzéssel jár, de nem mindenkinél.

2014. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!