Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16-L! Szerelmem 18.3 éve...

16-L! Szerelmem 18.3 éve vagyunk együtt és úgy döntöttünk, hogy a smárolásnál. Tovább lépnénk vagyis a szeretkezésre. Ő se volt még lánnyal és én se fiuval.1000%-osan megbízok benne ahogy ő is bennem. Segítenétek?

Figyelt kérdés
Vele akarok lenni,tényleg de kicsikét parázok.Tényleg olyan szörnyű?Nyogtatott ő is ,hogy olyan előjátékot csinál ,hogy megse fogom érezni de akkor is parázok.Magátol a fájdalomtól.Meg úgy mindentől!Mindent ìrjatok le ami segìt.Előre is köszönöm.(FONTOS!)
2014. jún. 7. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ám a profi. :D

Olyan előjátékot csinál, hogy meg se érzed. :D

2014. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:))))
2014. jún. 7. 20:06
 3/8 A kérdező kommentje:
De amúgy a válaszra válaszoljatok Kérlek.:)
2014. jún. 7. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagyok és lassan 3éve vagyok együtt a barátommal. 2éve feküdtünk le egymassal es mindegyikunknek az elso volt. Akármilyen előjátékot csinál érezni fogod. A lenyeg tenyleg, hogy ne legyel 'kiszáradva' mert akkor tenyleg fájni fog. Az első nem kellemes és több mint valószínü kicsit verezni fogsz (nem ugy mint egy 2. napos menstruáció). Ne görcsölj tőle. Az első jópár alkalmat nem fogod úgy elvezni mint a filmekben. Kicsit kellemetlen lesz par alkalom de minél tágabb leszel annál jobban fogod teis élvezni! Az első alkalom ugysem az elvezetről szól hanem a bizalomról és a szerelemről! Mindenkeppen vedekezzetek. Remelem hasznos valasz.
2014. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon-Nagyon hasznos volt. Köszönöm!:)

És a védekezés az nálunk alap!:)

2014. jún. 7. 20:38
 6/8 anonim válasza:
Bocsi ha te 16-L vagy hogy lehetsz 18.3 éve együtt a parodal nem értem???
2014. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16-L! SZERELMEM 18. Pont után új mondat.:)
2014. jún. 9. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, megvolt?

Meséld el.

2014. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!