Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ki hány évesen vesztet...

Lányok! Ki hány évesen vesztette el a szüzességét? Hol? Hány évesen? Milyen volt?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 18:25
1 2
 11/19 anonim válasza:
17 évesen, az akkori barátommal, a saját ágyamban, de számomra nem volt tul jó.
2014. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen, nem is olyan rég.

A barátomnál voltunk. Szerencsénk volt, mert tényleg senki nem zavart meg, ketten voltunk otthon. Nagyon vágytam rá, semmilyen kétely nem volt bennem, egyetlen egy dolgot éreztem, hogy szeretnék vele lefeküdni. Tudtam, hogy vigyázni fog rám, és azt tartja majd a szeme előtt, hogy a legkevésbé legyen kellemetlen nekem. Így is volt.

Végig nagyon figyelt rám, óvatos volt. Az elején feszített, fájt picit, de nem véreztem. A felétől viszont egyre jobban élveztem, ez pedig csodálatos volt.

Összességében nagyon jó volt, mert szerelemből történt, és vigyázott rám a párom. :)

2014. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
1 éve, akkor 20 voltam. Nem fájt, nem véreztem... sajnos az orgazmust meg kellett tanulnom, de onnantól fogva gyönyörű élményeket éltem meg... és nem a méret a lényeg!!!!!
2014. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17 évesen, lassan 1 éve. A barátomnál. Előtte már próbáltuk, de szegény mindig ideges volt, mert ő is szűz volt, és félt, hogy fájdalmat okoz, ezért párszor idegességében lelankadt. Pedig én már nagyon akartam. Viszont az övé hatalmas, én meg szűk vagyok, ezért hát... kb. 1 hónapig fájt, néha még most is, pedig mindig nagyon kívánom, és akkor is nagyon akartam. Egyébként szép volt, és sosem fogom elfelejteni, örülök, hogy vele történt :)
2014. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Majdnem 18 voltam, az első komoly barátom ágyában, és nem volt valami nagy élmény, különösebben nem volt jó, bár nem is fájt egyáltalán. Aztán belejöttünk. :)
2014. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

16 évesen az akkori barátommal. Nagyon figyelmes volt az elején kicsit fájt, de utána nagyon élveztem a dolgot

18/L

2014. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%
Akkor voltam 5 napja 16 éves, barátom 17, két hónapja jártunk. Náluk történt, a nővére ágyában. Iszonyúan fájt, de nagyon jó volt. Azóta is együtt vagyunk:) 17/L
2014. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
13 ágyban és király :DDD
2014. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

17, otthon az ágyban

Rövid volt de jó volt mert szerelmesek voltunk. Ennyi. Mindkettőnknek első volt szóval... kb semmihez se értettünk. De a szerelem az szép volt benne szóval jó volt olyannal átélni akit mindennél jobban szerettem

2014. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!