Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy lány 18 évesen vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Ez késő, esetleg pont megfelelő, vagy korai? És mit gondoltok arról, hogy nem kapcsolatban, hanem baráttal?
2014. máj. 24. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit, ha jól esett, semmi gond. Ha parázásból, akkor kár volt.
2014. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem a kor számít elsődlegesen, hanem a körülmények mindent egybevéve, a kort is beleszámítva. Ha baráttal, az így már érdekesebb. Igazából mindenki saját maga tudja mi a jó neki és idővel majd kiderül, hogy megbánta-e vagy nem.


Szerintem a mai 18 éves lányok nagyobb része agyban még mindig éretlen hozzá de mindig vannak kivételek. Mondjuk én fiú vagyok, szóval talán nehezebben tudom ezt meghatározni. Ha a tipikus hülye divatot veszed alapul akkor már nagyon késő, 13-14 éves korodban kellett volna. Ha nem azt, akkor meg amit fentebb írtam. Leginkább a szellemi, érzelmi érettség számít, nem pedig egy évszám :)

2014. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem érdekel.
2014. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ kivel tette és miért, ha csak azért bárkivel, hogy elveszítse akkor gáz. Egyébként teljesen ok. 16 alatt szerintem nem szerencsés elveszíteni.
2014. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megvárhatta volna a szerelmet. :) Elsiette a baráttal...
2014. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megfelelő, de igazából lexarom ha nem 14 év alatt történt.
2014. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi közöm hozzá, az ő dolga. Az a lényeg, hogy legyen normális ember.
2014. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is 18 évesen veszítettem el és tök jó volt mert már tökéletesen érett voltam hozzá és egy jó élményként maradt meg bennem. Nem úgy mint azoknál a lányoknál akik mondjuk 16 évesen elvesztik és kellemetlen élmény nekik majd egész életükben csak egy kényszer nekik a szex.

Amúgy meg szerintem az egésznek semmi értelme. Mármint túlmisztifikálják az egész szüzesség témát. Ha valakivel találkozol akivel úgy érzed akkor sem vagy elég közel hozzá, hogyha hozzád bújik akkor eljött az idő, hogy még közelebb kerüljetek egymáshoz.

Én nem a pasimmal feküdtem le először hanem egy sráccal akivel a második randink volt majd utána még egy darabig szeretők voltunk. Nem kényszerből feküdtem le vele hanem mert kívántam. Ha nem találkozok vele lehet, hogy még most is szűz lennék.

2014. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért az ember értékelje már magát annyira, hogy legalább a szüzességét párkapcsolatban veszíti el....
2014. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem példa értékü
2014. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!