Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondja a lány hogy...

Miért mondja a lány hogy nekem adja a szüzességét? Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Összegabalyodtam egy lánnyal. Mint kiderült, fiatalabb mint gondoltam, csak 14 éves. Ha így állunk akkor nem járnék vele mert jóval idősebb vagyok nála.

Azt mondta hogy lefeküdne velem és így nekem adná a szüzességét akkor is ha nem járunk.


2014. márc. 16. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kérlek, mondd, hogy nem 20+ vagy...
2014. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ezt így konkrétan mondta, akkor biztos csak blöfföl...
2014. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

de 20+ vagyok és nem 14-nek nézett ki a lány... :/

később tudtam meg hogy 14 éves.

2014. márc. 16. 21:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Mit b a l f a s z k o d s z öcsém? Fektesd meg, oszt' jó napot!
2014. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nyáron a börtönben szeretnél hüssölni,akkor hajrá.

Azért mondja,mert a mai világban trendi minnél előbb elveszteni a szüzességet és kapott az alkalmon,talált erre egy megfelelő alanyt a te személyedben.Idősebb és tapasztalt vagy,erre buknak a fiatal lányok.

2014. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

14 év felettivel bárki lefeküdhet egyébként.


Ha ezt nézzük akkor egy 17 éves és egy 19 éves kapcsolata se lenne legális mert az egyik nincs 18 o.O

2014. márc. 16. 22:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jártas jogi téren,de kicsit sem vagyok biztos benne,hogy nem számit megrontásnak.Ha netalán biróság elé kerülne az ügy másként hat egy 19/17 éves kapcsolata mint egy +20/14.

Egy 14 éves lány még nagyon éretlen,minden lány azt hiszi,hogy az első alkalommal hatalmas orgazmust fog átélni,nem tudja,hogy a fájdalmon kivül semmit sem fog érezni,ráadásul 2-3 napig égető fájdalmai lesznek,csalódik,esetleg megbánja,hogy megtörtént mert nem is volt olyan nagy durranás mint ahogy azt előtte hitte.A szülei lehet,hogy látni fogják rajta,hogy valami nincs rendbe,ha kitudódik lehet nem lesz jogi következménye,de a szülők nem fogják szó nélkül hagyni.

Akarsz te ilyen gondokat magadnak?

2014. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Huuuh kedves utolso ekkora marhasagokat ne mondjal mert az eg fog le szakadni.

15 voltam majdnem 16 mikor gey huszonnegy eves srac vette el a szuzessegem.. Egyaltalan nem fajt hisz nagyon vigyazott ram.. ( es ugy ereztem hogy nem volt egy nagy durranas ez az elso szex) es nem ereztem egyaltalan egeto fajdalmat utana.. Pedig a sracnak 20 centis farka van..

Aki egyebkent mai napig a parom 19L 27F

En azt mondom kedves kerdezo h dugd meg ha akarod nem szamit megrontasnak.

Uj torveny szerint a csajok 12 eves kortol dughatok ha nem vagy 18. 14 felett meg az dugja aki akarja

2014. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En elsore nem hogy egyszer sem hanem tobbszor is elmentem. Utolso voltam
2014. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8-9es: Mi a te párod, kentaúr?
2014. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!