Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Szerintetek nagyon gáz ha egy 14 éves lány elég érettnek érzi magát ahhoz hogy elveszítse a szüzességét?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak simán rosszul érzi.
2014. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erezheti erettnek magat, de a teste meg nem az:) . Annyira nem gaz, de igazabol a lenyeg hogy ne olyannal fekudjon le akivel kesobb megbanna.
2014. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rosszul érzi.

Olvasd el kérdező ezt és akkor rájössz, hogy miért is vagy még nagyon-nagyon fiatal az ilyen dolgokhoz, mert te is könnyen így járhatsz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__52399..

2014. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak szomorú. Hiába érzi magát érettnek, se fizikailag se szellemileg nem áll még készen rá.
2014. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Emberfüggő nagyon. Ennyiből nem lehet megállapítani.
2014. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Riogatások, háborgásháborgások ellenére igenis létezhet ilyen.

Csak néhány beszűkült agynak ezt nehéz feldolgozni, a rejtett, tudat alatti irigységről meg ne is beszéljünk.... Amit senki nem fog elismerni ugyebár... De hogy a kérdésre is válaszoljak: Egyáltalán nem gáz. Lényeg, hogy felkészült és felelősségteljes legyen, védekezettek, és figyeljetek egymásra!

2014. jan. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

6-os!

Jaj, hagyjad már hogy szerinted tényleg létezik olyan 14 éves, aki tényleg mindennel tisztában van a menstruációról, a terhességről, a védekezésről és arról, hogy mi van, ha történik valami baki, akkor tényleg tudja, hogy mit kell csinálni, hová kell fordulni...Lehet 14 évesen szexelni, persze, egyáltalán nem gáz, már akinek, de nekem ne meséld már be, hogy egy 14 éves komolyan tud felelősségteljesen szexelni!!! Tudod az ilyenek szexelni tudnak, de ha pl. javaslatot teszel, hogy akkor ideje elmenni nőgyógyászhoz is, bizonyos szűrővizsgálatra, vagy ha véletlenül terhes lesz, akkor mesélje el a szülőknek, akkor egyből kiderül, hogy annyira mégsem érettek...

2014. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

14 évesen én ezekkel MIND tisztában voltam, bármilyen hihetetlen. Nőgyógyásznál is voltam többször, sőt, 1x szükséges volt egy 72 órás, amit szépen elmentem felíratni. Sose csúszott be baj, mert ésszel csináltam, + olyan fiút fogtam ki, aki szintén komolyan vette a dolgokat, emiatt szerencsém is volt mondjuk.

Vannak gyökér 14 évesek, akik ész nélkül kefélnek, de sajnos van, aki18 évesen sincs magasabb szinten agyilag.

Nem minden kor függvénye.

6. Voltam

2014. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Pont azért nem érett, mert azt hiszi magáról, hogy érett.
2014. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Egyáltalán nem. Ha tényleg úgy érzed akarod, te akarod, nem külső nyomásra teszed, ha a választottadnak már a hangjától úgy felizgulsz, hogy elázik a bugyid, akkor a tested is kész. És hajrá! Csak okosan!
2014. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!