Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz, ha akkor sem tudnék...

Az gáz, ha akkor sem tudnék szexpartnert találni magamnak, ha keresnék? (23f)

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 20:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
nem
2014. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem gáz, mert én már 16 éve próbálok találni valakit, de még nem sikerült. 30f(szűz)

szexpartnerek csak a mesékben vannak.

2014. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én sem, ezért mentem prostihoz
2014. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

valamit jegyezz meg.

férfiak nem fizetnek lányokért.

én is 20 éves szűz vagyok, de inkább a méltóságomat őrizem meg.

2014. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kata-Kata válasza:
2014. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Nodeki Tamás válasza:

Első körben egy alapos önvizsgálatot ajánlanék, bedestan.hu

Önismeretnek sem rossz egy terápia.


Aztán irány a csábításakadémia. CSA.hu

2014. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

"valamit jegyezz meg.

férfiak nem fizetnek lányokért.

én is 20 éves szűz vagyok, de inkább a méltóságomat őrizem meg."


Ezt két fajta ember terjeszti: akiknek nincs pénze k*rvára, és azok a nők, akik konkurenciát látnak bennük. Meg esetleg félnek a felsüléstől, mint mondjuk te. Sokakat ismerek, akikről tudom, hogy sok nője volt, van, de néha akkor is eljár. Másfajta élmény, ráadásul kötöttségek nélkül.

2014. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ja, és nem utolsó sorban lehet, hogy a sikertelenségedben benne van vastagon, hogy vszleg bizonytalan vagy, és ez látszik is rajtad, ami az idő előrehaladtával csak súlyosbodik, ahogy egyre nő a nyomás, hogy még mindig nem. Ez egy pár sikeres kalandtól akár változhat is. ;)
2014. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kopasz1977 válasza:
azért huszonpár évesen a férfiember már tekerget ide-oda, ha nem jön össze, érdemes lenne image-et váltani, esetleg némi bátorságot/kúltúrát össze csípni. Prosti kérdés : szerintemis csak azok kérkednek azzal, hogy nem fizetnek érte akik nem engedhetik meg maguknak! Nincs attól tuttibb flash, mint mikor egy profi igazán lefáraszt
2014. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Péter41 válasza:
Furcsa a kérdés. Ha nem találnál magadnak párt, érthető lenne. De sexpartnert ??? Tele van a net sex hirdetésekkel és aránylag ne mis drága a szolgáltatás. Kérdés megéri e?! Én vettem már igénybe efféle szolgáltatást, de nem voltam elragadtatva az utóhatástól...sex mint sex.. közben jó volt...de nekem nem erre volt szükségem... úgyhogy nekem nem érte meg. Úgy hogy szerintem az a gáz ha valaki csak arra vágyik...ha meg még ne mis talál ebben a világban..az tényleg gáz...de sebaj... ott a jobbmarkod ;)
2014. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!