Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit akar tőlem a nő?

Mit akar tőlem a nő?

Figyelt kérdés
légyszi segítsetek mert nem tudok kiigazodni... :S a nő gyakram feljön hozzánk mert a családom jóba van vele... barátok ha úgy tetszik... de sokszor van hogy érdeklődik irántam mikor más elfoglalt és olyankor ölelget simogat... meg puszilgat néha már majdnem a számat éri mostx meg mondogatja hogy szívesen ott aludhaténk nála amikor a két család összejön mert akkor megismerhetném a lányát meg lehetnénk barátk is akár.. de azaz ihgazság hogy picit félek.még nem érintettek úgy és ő sokszor nyúlkál a combob közé én meg kedvelem őt.. de könyörgöm attól mert jól esik nem fura neki hogy azért lássuk nbe még egy gyereket tapizik? a nő huszas évek végén jár én meg 13 éves vagyok. Szóljak a szüleimnek?

2014. máj. 18. 14:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hol tapiz téged? o.O Ez eléggé fura...

Bár szerintem csak azt akarja, hogy barátkozz a lányával.

2014. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát én valahogy nem olyan módszerrel akarnám a lányomat összeismertetni egy ismerős lányával, hogy a lába közé nyúlkálok...
2014. máj. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
köszi megint a válaszokat! :)) hát szokott a combomnál simogatni de mivel szégyenlős vagyok automatikusan összeszorítom a lábamat néha picikét megérinti a cicimet az ujjbegyeivel meg finoman megnyomja... néha úgy érzem hogy kicsit feszültebbé vál és óvatos... azaz igazság hogy nem esik rosszul csak hát először nem csinálta ennyire nagyon nem érintett most meg úgy érzem magam akit szándékosan levetköztetni akarnak :( már csinált valaki hasonlót és nem értette meg hogy nem fekszik ő sokkal durvábban bánt velem akkoriban mondjuk... szerintetek ha megkérdezem mit akar az jűó lesz? neki nincs olyanja ami megronthatna aakor ez nem azt jelenti hogy nem kell félnem tőle?
2014. máj. 18. 21:27
 14/21 anonim válasza:
Félni félhetsz, mert szerintem ha tovább engeded és nem lépsz ellene, akármi kisülhet ebből. És itt nem jóra gondolok. A szüleidnek szóljál minél hamarabb, majd ők beszélnek a fejével. És neked fognak hinni, nem neki. ;)
2014. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
heló valaki tudna segíteni, beszélgetni? rosszul érzem magam...
2014. máj. 26. 18:19
 16/21 anonim válasza:
mi történt?
2014. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
PÜ-ben elmesélem
2014. máj. 27. 17:28
 18/21 Hanariko ***** válasza:
Attól, hogy nincs olyanja, amivel megronthatna Téged, még tud nagyon kellemetlen dolgokat okozni, ami lehet, hogy most jól esik a testednek, de később majd esetleg nem fogod tudni feldolgozni és az is előfordulhat, hogy fiúkhoz sem fogsz akarni közelebb kerülni, magyarul elveszi a kedved a későbbi intimitástól.
2014. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Hanariko ***** válasza:
Jah, és természetesen szólj a szüleidnek, és ne hagyd annyiban a dolgot. Akármilyen kellemetlen is, ha már ez a helyzet, beszélni kell róla!
2014. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
felesleges veárulkodnom úgyis megkapta amit akart
2014. máj. 28. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!