Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Legyen szex? A gond az, hogy...

Legyen szex? A gond az, hogy a barátom külföldön tanulna tovább.

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve együtt vagyunk, minden rendben köztünk és már nagyon kívánom őt, csak nagyon messze lesz elég hosszú ideig, itt hónapokról beszélek. Nem tudom, hogy jobb lenne-e hagyni a szexet, amíg eldöl mi lesz a kapcsolatunkkal?

20L



2014. máj. 16. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megerősíteni akarod, legyen. Ha letesztelni, mennyit bír akkor ne.
2014. máj. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha szűz vagy, akkor semmiképpen se feküdj le vele! Jó eséllyel ez lenne az utolsó alkalom. Utána meg bánnád, amíg élsz. Amikor visszajött, és biztosan hűségesek voltatok egymáshoz akkor jöhet a szex, de addig nem.

Ebben a korban, és később sem működik a távkapcsolat.

2014. máj. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ugyan, néhány hónap csupán... dugjatok néhányat, mint a nyulak, elégüljetek ki, aztán mehet a chatsex később. :D vágjatok bele! nem hosszú idő az!
2014. máj. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most egyáltalán volt már szex vagy csak hülyítetted eddig a pasit?
2014. máj. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alterion válasza:

Én Külföldön éltem amikor neten keresztül összejöttem a barátnőmmel aki akkor Magyarországon élt.


Pár hónap után elmentem hozzá.

Aztán újra vissza külföldre.

Pár hónap után ismét hozzá és szeretkeztünk. (mindketten szüzek voltunk).

Innestől 2-3szor jártam Magyarba hozzá még 4 éven keresztül.


Ma már 7 éve együtt vagyunk, 2 éve kint él velem külföldön és van egy 5 hónapos kisbabánk.


Remélem ez választ adott a kérdésedre.


(24/F)

2014. máj. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A távozásának mi köze van ahhoz, hogy szexeltek?
2014. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bucsu sex
2014. máj. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha már 20 vagy, akkor szerintem ideje. A szexen nem múlik semmi. Túl nagy feneket kerítenek a dolognak. Abban biztos lehetsz, hogy egy pasi ilyen korban hosszú hónapokig nem bírja ki. Ha jön egy másik lány, aki le akar vele feküdni, nem fogja kihagyni. Max. nem mondja meg neked, úgysem tudod meg, ha nem komoly... Lehet, részedről is ez lesz az utolsó vele kapcsolatban, mivel a távkapcsolatok a legritkább esetben működnek. Ha úgy érzed, a kapcsolatotok megérdemli, hogy erre a szintre kerüljetek, tedd meg, ha nem, akkor ne tedd meg. Ne várj tőle semmit, ettől nem fog jobban ragaszkodni hozzád, ha meg azért hagy el, mert nem feküdtél le vele, akkor az nem is volt kapcsolat a részéről.
2014. máj. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!