Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése - mi a gond?

Szüzesség elvesztése - mi a gond?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel elhatároztuk, hogy lefekszünk egymással. A helyzet az, hogy ő szűz én nem. Az első alkalommal amikor próbáltuk nem tudtam neki behelyezni a péniszem...Mikor ujjal próbáltam, csak egy fért be. Aztán köv. alkalommal amikor próbáltuk, csak pár mm-erig jutottam mert nagyon fájt neki... Nekem már többször volt aktusom előtte, de idáig nem volt gond. Most viszont nem tudom szinte behelyezni a péniszem a hüvelyébe. Sőt az a helyzet, hogy bizonyos próbálkozás után már lelankad a péniszem, mivel annyira bestresszelek :/ Valami megoldás, tanács? Hogy álljunk neki a dolognak. Mit csinálunk rosszul? :/ Előre is köszönöm! 17/F 16/L

2014. márc. 9. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
fel kellene izgatnod. be már dugtad, szexelni még nem tudsz.
2014. márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A lány stresszes, mivel szűz. El fog tartani egy darabig, de ha kellőképpen ellazul be fog csusszanni neki is szépen a péniszed. Addig csak játszadozzatok, ismerjétek meg egymás testét, nem kell elsietni, ha nem megy és te se stresszelj emiatt, csak szép nyugodtan.
2014. márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noydra ***** válasza:
0%
Ha már csináltad, hogy lehetsz olyan szerencsétlen, hogy nem bírod felizgatni?
2014. márc. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az ő hibája. Lehet, hogy eddig lazább lányokkal volt dolga a kérdezőnek, akik könnyebben el tudtak lazulni és át tudták adni magukat az élvezetnek. Ez a lány biztos stresszesebb, izgul, nem tud úgy ellazulni, ezért sokkal több előjátékra, izgatásra lenne szüksége. Meg lehet, hogy még nincs itt az ideje, még nem áll készen. Inkább várjatok egy kicsit, addig mehet a petting és az ujjazás (esetleg orál).
2014. márc. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En azt gondolom errol, hogy nem elegge izgassatok fel egymast. Ugy nez ki, hogy tobb idot kellene hadjatok az elojateknak, ismerjetek meg egymas testet, hogy kivanhassat egymast. Majd ezutan probaljatok meg. Kozben puszilgasd es nyugtasd, hogy nem lesz semmi gond:). Ha nem jon ossze, akkor utanna beszelgessetek el errol, hogy melyikotoknek, hogy lenne jobb..Tobb probalkozas utan osszefog jonni, csak turelem. :)
2014. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!