Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet tágítani valahogy egy...

Lehet tágítani valahogy egy lányt?

Figyelt kérdés
Ujjazással úgy tudom lehet, de azt, hogy, és mennyi idő kell ahhoz, hogy kitáguljon? Az a gáz, hogy nem fér be a péniszem, ezért gondoltuk, hogy tágítunk. Ujjazás számtalanszor volt már, de csak egy ujjal. Mit tegyünk?
2009. dec. 27. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha piszkosul felizgul, akkor be kéne férned. Esetleg síkosító is besegíthet. Azt tudom, hogy létezik anál spray, ami ellazítja a záróizmokat, lehet hogy működik máshol is, de nem tudom. Hátha majd valami szakértő jobban tudja ezt.
2009. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a tágítás elég erőszakosan hangzik. Erről nekem ilyen kézzel feszegetés jut eszembe...és a legtöbben nem is tudnak jól ujjazni. Én lány vagyok, és engem a nyalás tökéletesen ellazít, felizgat. Szinte csak nagy szerszámokkal volt dolgom, és szerintem először pszichésen kell ellazulni ahhoz, hogy fizikailag is működjön a dolog
2009. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ujjazás is segíthet 1 majd 2 ujjal,de sztem sikosítót mindenképp használj...
2009. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
22%
bal láb térdel...tuti módszer
2009. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ott van a szülés , am meg minek tágítani ? ha másodjára próbálod kisebb a farkad
2009. dec. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
-.- Sok "értelmes" után, gondoltam írok vmi normálisat! Próbálkozz két ujjal, de csak óvatosan, nyálazd be az ujjadat, ha nem elég nedves a bnőd! mond neki, hogy lazítson, csókolgasd közbe sstb.... 3 ujjad rövid időn belül, be fog férni, még lehet aznap, ha nagyon felizgul! ha meg 3 ujjad befér, akkor mással se lesz nagy gond!!!!
2009. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy csináld, hogy kezd el orálisan kényeztetni..és amikor már látod, hogy élvezi és nedves is, csúsztasd be az egyik ujjad. De ne hagyd abba az orált! Lassan mozgasd benne az ujjad..körözhetsz is egy picit. Aztán ha elég nedves, akkor becsúsztathatod lassan a másik ujjad is. Ha már 3 ujjad belefér..akkor belé hatolhatsz.


Csak jól csináld az orált is :P:)

2009. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!