Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt az oldalon olyan lány...

Van itt az oldalon olyan lány aki elmúlt 18 de még szűz? Vagy ilyet már nem találni? 23f

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ismerek párat "élőben", de tuti itt is vannak ilyenek elvétve. Szóval akad még.
2014. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18 vagyok és szűz.
2014. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Találni, annyi idősen én is az voltam.. csak olyan erkölcsi és értelmi körökben kell keresni, ahol ez tulajdonképpen természetes.

24/N

2014. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A kérdés arra is vonatkozik hogy vannak-e egyáltalán ilyen érzelmi körök, és nem nyomja el őket a mai romlott "társadalmi norma"?
2014. máj. 10. 19:07
 5/13 anonim ***** válasza:
22 éves lány vagyok és még szűz, pedig sokan nem gondolnák rólam. Sokszor csalódtam már, ezért eljutottam oda, hogy nem is görcsölök a témán, lesz ami lesz és olyan társaságban vagyok, ahol nem nézik ki ezért az embert.
2014. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vannak
2014. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vannak, illetve, mindenféle körben vannak ilyen lányok elvétve... valóban ritka, de én sem gondoltam, hogy találok magam mellé férfit, mégis sikerült, teljesen véletlenül. :)
2014. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Például én, 20 évesen még mindig szűz vagyok. :) Sokan ledöbbennek ezen. A személyiségem egy kicsit visszafogott, szerintem ez már önmagában is árulkodó.

A héten kérdeztek rá ismerőseim a szüzességemre és meglepően pozitív visszajelzéseket kaptam olyan fiúktól, akiktől soha nem vártam volna még hasonlót sem. Ilyeneket, hogy "minden tiszteletem, én most tényleg tisztellek.. várd meg az igazit, akivel tényleg érdemes elveszíteni", "pont az ilyen lányokat szeretjük" ráadásul még egy ölelést is kaptam. :)

2014. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van, 23N. Viszont szerencsére értelmes körökben mozgok, ahol nem firtatják az ilyesmit. Illetve jelenleg van már jelöltöm is :)
2014. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én szoboszlón szeretnék találni magam mellé ilyen lányt.

Aki magára ismert írjon.

2014. máj. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!