Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez durva lesz. Barátnőmmel...

Ez durva lesz. Barátnőmmel első szeretkezés. Többi lent :D?

Figyelt kérdés
Na szóval :D Első szex volt, és fél órát petting, de utána feltettem a gumit és 45 percig csináltuk , persze figyeltem mindig h a barátnőmnek nem-e fáj vagy kényelmesen fekszik-e és h a gumi a helyén van-e vagy nem-e szakadt el :)Ezzel semmi gond nemvolt de éreztem is őt a gumiban de nem tudtam elmenni , és már ő azt mondta h elég és inkább kiveri :D Valami probléma lehetett? Stressz? stb.?

2014. máj. 9. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb jobb lesz, ne aggódj... kicsit túlparáztátok..
2014. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
A fakprkad hozzaszokott a mezedhez, ujfele inger volt a pina, igy kevesbe volt hatasos... ha idovel tobb lesz a oina mk t marokmarcsa, akkor konnyebben megy majd
2014. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
hát ez tényleg nagyon durva volt
2014. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Igen, mert előtte egyszerre mentem el a barátnőddel te csicska! :) Ezért nem élvezte veled.
2014. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Inkább örülne neki hogy bírod 45 percig... :)
2014. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem rossz idő :) Lehet a "kézi" szokással is probléma, hogy nem a p*ncit szoktad meg, ahogy írták is. A stressz nem hiszem, mert akkor lankadtál volna.
2014. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő már többször is elment közben, és azért fáradt ki. Én is elszoktam fáradni, 45 perc az már majdnem túl sok idő :) De hamarosan összehangolódtok, legalább valamennyire, és akkor vagy ő is tovább fogja bírni, vagy te mész el kicsit gyorsabban :)
2014. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
a barátom amíg gumit használtunk egyáltalán nem tudott elmenni sajnos előfordul az ilyen próbáljatok ki más fogamzásgátló módszert
2014. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elötte kell szokni a fütyit akkor elmèsz azonnal a szàjban az kell akkor utànna màsodiknal lehet sokat hegedülni....
2014. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
Arra figyelj hogy a sok tojás segiti a férfiak potencia ballancozását ...ami igaz mert olvastam hogy szeretkezés után amikor a férfi elélevez és ondót veszit akkor egy nyers tojás azonnali elfogyasztás gyors ondó ujratermelődest tud biztositani...tehát szeretkezés utánra oda kell késziteni az ágy széléhez egy pohárban egy nyers tojást és élvezés után azt a férfinak fel kell hörpnetenie az segit..
2014. júl. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!