Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Az első szex élvezetes...

Lányok! Az első szex élvezetes vagy inkább kellemetlen/fájdalmas volt?

Figyelt kérdés

Ugy értem h maga a ""behatolás"" milyen volt. Hallom mindenhonnan h "nekem igy volt rossz meg ugy volt rossz" de valakinek meg előszőr jobb volt mint másodszor. Ez függ valami érzelmi vagy technikai dologtól? Lehet ezt a részt úgy csinálni h ne legyen rossz neki...?


Úgysem úszom meg a hatalmas poénokat de a komoly válaszokat megtudnám szokni:)

16f



2014. máj. 6. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első kb. 10 percben nagyon fájt, de aztán elkezdtem élvezni és a végén már egész jó volt. Nekem ez szexkapcsolatban történt, úgyhogy az érzelmi részét nem tudom. Én 19 voltam, a pasi 34, tapasztalt volt, és nagyon jól csinált mindent szerintem. De nagyon izgultam és lehet hogy emiatt egy kicsit jobban fájt.

20/L

2014. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dionsyia ***** válasza:
100%
A behatolás meglepő, új és tud kifejezetten jó is lenni, ha a lány fel van izgulva és nem kell feszengetni, mert már kicsit tágítgattad finoman. Akkor kifejezetten jó. Sokaknak a fájdalom csak hüvelyfal túlérzékenysége matt van, amíg nem dörzsölik nem szokik hozzá, fájhat. Ha a lány szűk, nem elég nedves akkor fájhat. Minél inkább nedves annál kevéssé fáj, akkor max a táguláshoz kell szoknia de az a kevéssé fájdalmas része.
2014. máj. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem az elsö kellemetlen volt, de nem azèrt mert annyira fàjt volna, hanem lelkileg! Büntudatom volt màr közben is, utàna mèg jobban, mert nem voltam szerelmes! Rögtön megàntam az egèszet! De ha szeretsz valakit ès ha kellemetlen a szex, akkor is jó èrzès!
2014. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

1) Meg tudnám szokni, külön írandó, előbb figyelj oda az iskolában.


2) Annyira kicsi vagy még ehhez szerintem, hogy inkább olvass bioszkönyvet, ne ide írogass.

2014. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy pillanatig fájt a behatolás de az is inkább kellemes volt. Szóval érdekes...

Olyan sráccal történt akit csak pár napja ismertem és érdekes módon egyáltalán nem izgultam.

Nem tudod,úgy csinálni, hogy ne legyen rossz neki. Csak annyit tehetsz, hogy előtte jól felizgatod. És lassan hatolsz be. Ha nehezen megy mond meg a lánynak, hogy lazuljon el, csak egyszer kell beengednie és utána minden szuper lesz.

2014. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hkat válasza:
Én nem éreztem semmit
2014. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!