Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Olyan nagy bűn a mai világban,...

Olyan nagy bűn a mai világban, hogy egy lány a számára megfelelő pasival akarja elveszíteni?

Figyelt kérdés
Mindenki álszentnek mond - de nem akarok a "csak arra az egy műveletre jó" kategóriába bekerülni!

2014. máj. 3. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, a lányok fele azért még így gondolkodik, mint te:) (remélem:D)17f
2014. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem nem bűn, de már nem "menő". Régebben még többeknek természetes volt, de a világ változik.
2014. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azzal, mit mondanak, maradj ilyen =)
2014. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűn, és ezt te szerintem te is pontosan tudod.


Az első szeretkezés meghatározó, és jó esetben csodálatos élmény egy nő életében, és nagyon nem mindegy, hogy kivel, mikor és milyen körülények között éli át.


Az az egyetlen dolog, ami számít, hogy te hogy érzel ezzel kapcsolatban, és mire vágysz.


Azt sem igazán értem, hogy másoknak mi köze van egyáltalán ehhez, mármint hogy van alkalmunk véleményt nyilvánítani egy olyan, téged érintő kérdésben, ami szerintem - ha eljön az ideje az ember életében - egy nőn és egy férfin kívül senki másra nem tartozik.


Nyilván fiatal vagy még, de ha megfogadsz egy tanácsot, már most érdemes arra törekedned, hogy legyél határozott, amikor mások - akár ezzel, akár bármilyen témával kapcsolatban - a kérdéseikkel, kéretlen tanácsaikkal stb. a privát szférádba tolakodnak, és egyértelműen éreztesd velük, vagy hozd a tudtukra, hogy semmi közük hozzá.

2014. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ismerek fiúkat, akik nagyon is értékelik, lányok is sokan gondolkodnak így. Válogasd meg a barátaidat és a barátodat, és akkor majd ritkábban kell ilyeneket hallgatnod :)
2014. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bűnnek semmiképp sem bűn.
2014. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem bűn, dehogyis az! :) Így kell ezt csinálni, én is így tettem és nem bántam meg! :) Ne hallgass másokra, keresd meg a megfelelőt. :)
2014. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!