Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Apámat ugye csak kiröhögik a...

Apámat ugye csak kiröhögik a rendőrségen, ha fel akarja jelenteni a barátomat, aki elmúlt 18 éves én meg 15 vagyok és lefeküdtünk?

Figyelt kérdés
Ezzel fenyegetőzik :D
2014. ápr. 28. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
:"D komoly XD
2014. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem nevetgélnék a helyedben, hanem elsüllyednék apám előtt a szégyentől.
2014. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Eléggé valószínű, hogy le se szarják :D

Mivel nem erőszakolt meg, és 14 elmúltál... ha nem kényszerít, vagy ilyesmi, akkor simán...

Azért majd kérdezd meg tőle nagyon kedvesen, hogy : Na, mit mondtak? :D

2014. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
kiröhögik de elég szánalmas vagy hogy 15 évesen 18 felett van a barátod aki nemsokára faképnél hagy és sírni fogsz hogy hogy lehettél ilyen levetted neki a bugyit
2014. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
hééé... utolsó, ezt a hülyeséget most hagyd a fenébe! attól még hogy idős még nem jelent semmitse!!!!
2014. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Másfél éve együtt vagyunk, hogy a túróba ne feküdtünk volna le eddig? :D Szerintem inkább az a szégyen, amikor a 23 éves csajszi eldobja egy egyéjszakásban, szóval nem szégyellem magam egy kicsit sem.
2014. ápr. 28. 21:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne hogy kinevetik apudat,pláne ha az épp ügyeletes rendőrnek is van egy hasonló korú lánya és belegondolja magát apukád helyzetébe akkor már neki sem lesz nevetséges a helyzet.
2014. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15 évesen másfél éves kapcsolat, te aztán komoly lehetsz. nem baj, majd megkomolyodsz 23 éves korodra, de akkor meg lehet, hogy egy 15 éves fog lenézni téged. :D
2014. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem azért mondtam, hogy nagyzoljak az idővel, nem kell kiforgatni a szavaimat. Csak legalább azzal már nem piszkáltok akkor, hogy 2 nap és kidob, vagy rimánkodtok, hogy várnom kellett volna. A szüzzességem amúgy is az enyém, az én döntésem kinek, mikor, hány évesen adom oda, nem kéne beleszólni. A zsaru meg mit tudna jogi úton tenni? Mert lehet h van lánya de azt nem tudja ráfogni a barátomra, hogy megerőszakolt.
2014. ápr. 28. 21:34
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerem az erre vonatkozó jogszabályokat,de vannak olyan országok ahol a 18 év alatti lányoknál "kiskorúak megrontása"cimen fel lehet valakit jelenteni.
2014. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!