Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik nyugtatná meg jobban a...

Melyik nyugtatná meg jobban a barátnőmet h mégse féljen annyira a szextől?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon fél az első alkalomtól , mivel még szűz. Akármit is mondtam neki nem sikerült megnyugtatnom. Arra gondoltam h esetleg mutatok neki egy defloration.com -os videót, avagy esetleg egy gyakorikédéses kérdéseket s arra a válaszokat amit itt irtak , h fáj e , meg h mennyire , stb.

Melyiket ajánljátok?


2009. dec. 21. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 16 év alatt van, akkor irtó fájdalmas lesz. 18 után már nem vészes, valaki észre sem veszi.
2009. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hany eves a baratnod?
2009. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
51%
énmég 16 alatt vagyok és bizony nagyon fájt az első és második alkalom is sőt..még mostis fáj ez a negyedik alkalomvolt de egy idő után már élvezni fogja a barátnőd. de szerintem pettingeljetek sokat és szépen lassan jussatok el a szexig .:) énis igy akartam csakhát kicsit másképp alakultak a dolgok :D de nem bántam meg
2009. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

NEE mutass neki "szüztelnítő videót",

ne siettesd, nyugtasd meg inkább, hogy gyengéd leszel, meg ha el is tervezitek és bele is megy, és közben meggondolja magát akkorse haragudj rá, maradjon esetleg a petting.

Fél hogy fájni fog ez természetes reakció, fogorvostól is fél az ember.

2009. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
en 17 voltam es nagyon fajt, de en ugy tudom egyentol fugg. nem kell eroltetni, csak lassan, ja es fontos h miota vagytok egyutt es mennyire biztok egymasban, az fontos. nallam miutan megszunt a fajdalom (5-6 alkalom utan) azutan elveztem
2009. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hiába mutatsz neki videót az nemfogja meggyőzni. inkább akkormár a gyakorikérdésekes kérdést, de sztem ezis olyan mű:D

legjobb lenne kivárni amíg nem fog parázni, azaz nem kivárni, hanem UJJAZNI. első szex előtt ajánlott pettingelni (ujjazni) h a csaj táguljon, és akkor már nemis fog félni h fáj neki, mivel érzi h ujjal sem fáj.

2009. dec. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a kortól függ, hogy fáj-e. Én 24 voltam és nagyon fájt, egyik barátnőm alig 16 és se fájdalom, se vérzés.
2009. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem se a kortól függ.. 15 voltam, véreztem fájt is kicsit.. az első 3 alkalom, de mivel szerettem és szeretett a fiú is így szép volt, jó volt..
2009. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már inkább a válaszokat mutasd meg, mint egy videót, bár ez is fura kicsit. Am tényleg egyéntől függ,hogy fáj e vérzik e. Ha fél inkább hanyagoljátok még. Úgyis eljön az az idő,amikor már ő is nagyon nagyon akarja és belemegy a dologba, addig is a pettinggel segíthetsz neki. Meg kell tanulnia bizni benned különben soha nem fogja élvezni a szexet. Könyörgöm ne kapkodjátok el, különben egy életen át rossz élményei lesznek vele kapcs. Amúgy meg gratulálok neki hozzád, ritka az ilyen megértő és figyelmes barát. Szerintem melletted nem kell félnie az elsőtől. : )
2009. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!