Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Probléma az szerintetek ha...

Probléma az szerintetek ha vaklaki elmondja őszintén a párjának hogy 20 fölött veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Gondolom hogy gyakorlatilag nem csak el tudom képzelni hogy égőnek tartja majd vagy valami rosszra fog gondolni.
2014. ápr. 12. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
nem
2014. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, mert aki elfogad párjának, az olyannak fogad el, amilyen vagy. Más kérdés, hogy milyen nehéz normális embert találni, aki nem hazudik, nem felszínes, nem beképzelt stb.
2014. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Normális ember ezt nem tarja sem cikinek sem problémának se semmi ilyennek. Akinek ezzel gondja van, olyannal nem érdemes kezdeni és ennyi.

Én is szűz voltam mikor a feleségemmel összejöttünk...ő még örült is neki, hogy nem mentem át a fél városon. 1 hónappal a 21. szülinapom előtt vesztettem el. Akkor feküdtünk le. És igen, nem voltam másik nővel csak vele, és igen, azóta már házasok vagyunk. 24/F

2014. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!