Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, hogy több lett az...

Normális, hogy több lett az önbizalmam, de közben zavarban is vagyok? Honnan tudhatom, ha csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Még ősszel ugyanabba a kávézóba jártunk néha suli helyett a barátnőimmel, ahová pár "öltönyös pasi" is járt(csak így hívtuk őket, mert általában méregdrága autókkal jöttek, márkás cuccokban, a barátnőim odáig voltak tőlük, de engem nem érdekeltek), flörtöltek velünk, de ennyi.

Az egyikükkel aztán egy szórakozóhelyen is találkoztam véletlenül, utána elég sok időt töltöttem vele, de még nem feküdtünk le, mert ő lenne az első...

viszont nemrég elkezdtünk pettingelni és nincs vele baj, mert élvezem, meg minden, csak néha zavarban vagyok. Nem akkor, ha kettesben vagyunk, hanem ha ott vannak pl. a barátai, vagy ha kimegyek az irodájából és úgy érzem, mintha mindenki tudná, hogy mit csinálunk, ha kettesben vagyunk.

Más részről meg több lett az önbizalmam. Nem tudom, miért, de már többször gondoltam azt, hogyha egy ilyen pasinak jó vagyok, akiért a legtöbb nő odavan, akkor csak nem vagyok olyan csúnya és merek nőiesebben öltözködni, nem csak farmert hordok.


De nem tudom, hogy a szexre hajt-e, vagy nem. Nem erőltet soha semmit, sőt, már többször ő állított le, amikor tovább akartam menni. Csak azért mégis idősebb és tapasztalt, szóval nem tudom...


2014. márc. 27. 19:55
 1/1 anonim válasza:
Teljesen normális hogy több lett az önbizalmad hiszen van valaki aki érezteti veled hogy milyen csinos vagy :D ezzel semmi baj :) Zavarban pedig azért vagy (szerintem) mert nem bízol benne eléggé,hogy tudd, hogy ami ott kettőtök közt történik az ott is marad. Szerintem próbálj benne jobban bízni és gondolj arra, hogy nem mondja el senkinek azt amit csináltok :D Ha nem erőltet semmit akkor nem csak a szexre megy...Inkább megvárja amíg eljön az idő, amikor már készen állsz rá...majd akkor... :) (szerintem)
2014. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!