Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem a hajamban van az...

Nekem a hajamban van az önbizalmam? Mit tegyek ha nem akar nőni?

Figyelt kérdés

Már 2 éve küszködök, hogy nőjjön a hajam, de nagyon lassan nő... Használok rá ricinus olajat (amikor telik rá).

Póthajat nem tudok venni... (nem tehetem meg sajnos)

Levágattam a hajam mert szétvasaltam, azóta nem is vasalom, de alig akar nőni.

Azóta nincs is önbizalmam...

Mit tegyek? Már nagyon el vagyok keseredve... :(


2011. júl. 8. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Hajnövesztő szer nem létezik, tehát azt nem tudok ajánlani.

Ezzel leszűkült a kör a póthajra, mivel normálisra nem telik vehetsz csatosat, azt 2-3ezerért is találsz.

Ha ez sem jó akkor csak azt tudom mondani hogy foglald el magad valamivel, mert ez a probléma nem probléma, csak olyan dolog amit magadnak kitalálsz mert unalmas az életed.

2011. júl. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

húúú nekem meg úgy nő mint a bolondgomba:D télen még a lapockámig sem ért, most már 5 centire volt a derekamtól, így 5 centit vágtam is belőle. Pedig nem vagyok alacsony, rövid hátú:)


Egyrészt genetika hogy kinek mennyire nő, függ a táplálkozástól is! Ha sok értéktelen kaját eszel, lehet hogy gyengusan töredezett,és fakó, gyér.

talán a vérkeringés sem túl jó. Vitaminhiány miatt előfordulhat, hogy növöget a haj, de lassú és letöredezik.


Fested a hajadat? Mert a lenövésedről is látszik, hogy mennyit nő egy hónap alatt. Az átlagos növés kb. 1cm.

2011. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nem nő mostmár olyan gyorsan a hajad, nem történt-e esetleg valami, ami nagy stresszt váltott volna ki belőled? Ez is fennállhat, hogy stresszhatás miatt lassul a növekedés.

Viszont úgy gyorsíthatod meg, hogy vitamindúsan táplálkozol (na jó mindenki ezt mondja, de tényleg így van), és még nagyon jó hatással lenne rá, ha naponta minimum egy alkalommal 3-5 percig masszírozod a fejbörődet, mivel stimulálja a vérkeringést, ami elősegíti a gyorsabb hajnövekedést.

Végülis azért írtam, hogy szóljak, hogy egyáltalán ne keseredj el, ha nem tehetsz póthajat, ugyanis az már tényleg nagyon mű hatású, szerintem a haj igazán lehet szép, természetes, ha ápolod, és százszor jobban értékelik az emberek. Lehet több időbe telik, de érdemesebb kivárni, mint odaragasztott lógó idegen hajat dobálni ide-oda nagy büszkén. Arról nem is beszélve, hogy nem egészséges, és az is tönkrevágja a hajat!

16/L


16/L

2011. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Első válaszolónak üzenem, hogy az én életem egyáltalán nem unalmas, sőt... iszonyatosan sok problémánk van...

Próbálok vigyázni a hajamra, de nem sokat tudok érte tenni, ha a coop-os samponon vagy aro-s samponon kívül másra nem futja... Így nem marad más mint, hogy türelmesen várjak, de nagyon nehéz!

2011. júl. 10. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!